Żużel. Niespodziewany zwrot akcji. Texom Stal traci zawodnika!

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Jakub Malec / Na zdjęciu: Philip Hellstroem-Baengs
WP SportoweFakty / Jakub Malec / Na zdjęciu: Philip Hellstroem-Baengs
zdjęcie autora artykułu

Philip Hellstroem-Baengs miał być w sezonie 2024 zawodnikiem Texom Stali. Rzeszowski klub poinformował o porozumieniu ze Szwedem w połowie października. Teraz nastąpił jednak niespodziewany zwrot akcji. Do podpisania kontraktu nie dojdzie.

- Mogę potwierdzić, że Philip Hellstroem-Baengs ostatecznie nie zostanie naszym żużlowcem. Mieliśmy ustalone warunki kontraktu. Obie strony chciały tej współpracy, ale czasami w życiu pojawiają się kwestie, których nie da się przeskoczyć - powiedział w rozmowie z WP SportoweFakty prezes Michał Drymajło.

Szef beniaminka 1. Ligi Żużlowej nie chciał wchodzić w szczegóły. Przyznał jedynie, że w klubie wszyscy żałują, że nie dojdzie do współpracy ze Szwedem. W związku z tym Texom Stal uważnie analizuje sytuację na rynku transferowym. - Szukamy zawodnika. W grę wchodzą różne opcje, ale na razie trudno mówić o konkretach - wyjaśnia Drymajło.

Przypomnijmy, że Texom Stal po awansie nie przeprowadziła rewolucji w składzie. Klub zatrzymał Petera Kildemanda, Marcina Nowaka, Krystiana Pieszczka i Jacoba Thorssela. Liderem drużyny ma być trzykrotny mistrz świata Nicki Pedersen. Poza tym do Rzeszowa ma przenieść się także Mateusz Świdnicki. Celem zespołu ma być spokojne utrzymanie na zapleczu PGE Ekstraligi.

ZOBACZ WIDEO: Bartosz Zmarzlik zdradził, co go napędza. "Wtedy czuję się wolnym człowiekiem"

Zobacz także: Zapadła decyzja w sprawie Grand Prix w Gorzowie Nie ma wątpliwości po odpowiedzi GKSŻ

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (1)
avatar
ULV
7.11.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Kaszanka 49 czy tam ermolenko coś tam, pojedzie jak wypełznie z pod kamienia.