Żużel. Kolejne nagranie od Patricka Hansena. "Kontrola formy"

Duńczyk cały czas pokazuje ogromną determinację w powrocie do pełnej sprawności, co jakiś czas prezentując kibicom postępy pracy. Nie inaczej było tym razem, gdyż 25-latek umieścił nagranie, na którym porusza się samodzielnie.

Mateusz Kmiecik
Mateusz Kmiecik
Patrick Hansen porusza się bez kul Instagram / Patrick Hansen / Patrick Hansen porusza się bez kul
Patrick Hansen  w "relacji" na Instagramie pokazał kolejne nagranie. Tym razem widać na nim, jak zawodnik Innpro ROW-u Rybnik przechodzi w mieszkaniu kilka metrów bez jakiejkolwiek pomocy innych osób czy kul. Dodatkowo umieścił podpis "piątkowa kontrola formy".

To oczywiście nie pierwszy tego rodzaju film, na którym widać Duńczyka poruszającego się samodzielnie. Wcześniej jego klub ogłaszając przedłużenie kontraktu ze swoim żużlowcem, nagrał wideo, w którym wielokrotny drużynowy medalista mistrzostw świata juniorów wchodzi do pokoju Krzysztofa Mrozka o własnych siłach (Więcej TUTAJ). Innym razem z kolei 25-latek pochwalił się jazdą na rowerze.

"Dalej ciężko pracujemy nad tym, żeby wrócić na motor i być gotowym na początek sezonu 2024. Po niecałych dwóch miesiącach rehabilitacji w Krakowie, z bardzo kompetentną ekipą rehabilitantów, już teraz widać ogromne postępy" - napisał z kolei w październiku na Instagramie.

Patrick Hansen wraca do pełni zdrowia po przerażającym wypadku, do którego doszło pod koniec sierpnia podczas ćwierćfinałowego spotkania 1. Ligi Żużlowej pomiędzy Arged Malesą i ROW-em Rybnik. Zdarzenie miało miejsce w Ostrowie Wielkopolskim, a pierwsze informacje mówiły nawet o braku czucia w nogach zawodnika. Ostatecznie rdzeń kręgowy nie został przerwany, a operacja zakończyła się sukcesem.

Urodzony w Kalundborg żużlowiec przedłużył ze swoim rybnickim klubem kontrakt na kolejne dwa lata. W nim jednak nikt nie wywiera presji na Duńczyku, dlatego postanowiono podpisać umowę z dodatkowym zawodnikiem, gdyby srebrnemu drużynowemu mistrzowi Europy z 2022 roku nie udało się powrócić na tor od początku sezonu.

ZOBACZ WIDEO: Nowy przewodniczący GKSŻ. Krzysztof Cegielski wielokrotnie ścierał się z Ireneuszem Igielskim

Czytaj także:
Żużel. "Zabrakło najważniejszego". Znany zawodnik zabrał głos po reformach PGE Ekstraligi
Żużel. Były prezes nie zostawił suchej nitki na Apatorze. "Nie rozumiem niektórych decyzji"

KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×