Żużel. Stal Gorzów odsłoniła kolejne karty. Wiadomo, kto pojedzie w memoriale

Znani są kolejni dwaj uczestnicy zaplanowanego na 30 marca Memoriału Edwarda Jancarza, który odbędzie się w Gorzowie. Będą to Wiktor Przyjemski i Kai Huckenbeck.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Wiktor Przyjemski WP SportoweFakty / Sonia Kaps / Na zdjęciu: Wiktor Przyjemski
Memoriał Edwarda Jancarza będzie oficjalną inauguracją sezonu w Gorzowie. Prestiżowy turniej zaplanowany jest na 30 marca, a działacze kilka tygodni temu zapowiadali, że w zawodach udział wezmą żużlowe gwiazdy.

W piątek poinformowano o kolejnych dwóch zawodnikach, którzy pojawią się na Stadionie im. Edwarda Jancarza, by wziąć udział w turnieju poświęconym pamięci gorzowskiej legendy. Będą to Kai Huckenbeck i Wiktor Przyjemski.

Gorzowski klub przyzwyczaił, że zawodników ogłasza za pośrednictwem konkursu, w którym padają pytania o zawodników rodem z Internet Speedway Quiz. "Będzie to debiut zawodnika z tego kraju w Memoriale Edwarda Jancarza. Na gorzowskim owalu po raz ostatni wystąpił w 2018 roku. W sezonie 2024 będzie stałym uczestnikiem cyklu SGP" - to pytanie dotyczące Huckenbecka.

"Zawodnik który nie miał jeszcze okazji do ligowych startów w Gorzowie. Mimo to gorzowski tor jest dla niego szczęśliwy ponieważ wywalczył na nim dwa młodzieżowe trofea" - to natomiast pytanie, na które odpowiedzią było imię i nazwisko Wiktora Przyjemskiego.

Wcześniej potwierdzono, że w Memoriale Edwarda Jancarza wystąpią Patryk Dudek (KS Apator Toruń), Przemysław Pawlicki (Enea Falubaz Zielona Góra), Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław), Bartosz Zmarzlik, Jack Holder (obaj Platinum Motor Lublin) i Piotr Pawlicki (Enea Falubaz Zielona Góra).

Czytaj także:
Remigiusz Substyk: Katastrofa w Krośnie, czyli jak zamiatać skandal pod dywan
Takiego kontraktu jeszcze nie miał. Cel? 10 punktów na mecz

ZOBACZ WIDEO: Kościecha szczerze o swoim zawodniku. "Byłem sceptyczny do tego kontraktu"


KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×