Żużel. Bal charytatywny w Świętochłowicach. Śląsk pomaga i daje gadżety

Jak co roku w Świętochłowicach odbędzie się bal charytatywny, którego organizatorem jest prezydent Daniel Beger. Do zabawy przyłączy się żużlowy Śląsk. Na aukcje zostały przeznaczone klubowe gadżety. Jest także niespodzianka dla fanów piłki nożnej.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
kibice ze Świętochłowic WP SportoweFakty / Patryk Kowalski / Na zdjęciu: kibice ze Świętochłowic
W tym roku odbędzie się już trzeci bal charytatywny, którego organizatorem będzie prezydent miasta Świętochłowice, Daniel Beger. Zgodnie z tradycją, podczas balu zbierane będą środki na zakup sprzętu medycznego dla ZOZ w Świętochłowicach sp. z o.o. Impreza odbędzie się w sobotę 10 lutego.

W pomoc zaangażował się Śląsk Świętochłowice. "Wybieracie się na III Bal Charytatywny Prezydenta Miasta Świętochłowice? To szykujcie sobie grube portfele" - przekazano za pośrednictwem facebookowego profilu klubu żużlowego.

Na aukcje wystawiono plastrony z organizowanych w Świętochłowicach turniejów Nice Cup i Międzynarodowych Mistrzostw Śląska. Znalazły się na nich autografy uczestników zawodów. Jest także niespodzianka dla fanów futbolu. Wylicytować będzie można koszulkę piłkarskiej reprezentacji Polski z autografami jej zawodników. Przekazał ją asystent trenera kadry, Robert Góralczyk.

Podczas balu będzie można wylicytować także unikalny motocykl Vulcaneria MC Poland czy kolekcjonerską piłkę Realu Madryt z sezonu 2010/2011.

Czytaj także:
Głos z PZPN-u po losowaniu. "Zawsze można dyskutować"
Co za wieści ws. Lewandowskiego. Podjął ważną decyzję

KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×