"Żeby nie było, że sama piłka." Nowy szef TVP Sport pochwalił się kolejnymi prawami

Jakub Kwiatkowski pod koniec 2023 roku został dyrektorem TVP Sport, a publiczny nadawca od tego czasu m.in. porozumiał się z Canal+ co do kupna sublicencji, w ramach której może pokazywać jeden mecz z każdej kolejki piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy.

WO
Jakub Kwiatkowski Getty Images / Foto Olimpik / Jakub Kwiatkowski
W ofercie TVP Sport znajdzie się także miejsce na czarny sport. W poniedziałek Jakub Kwiatkowski za pośrednictwem serwisu społecznościowego "X" pochwalił się prawami do dwóch turniejów żużlowych.

Już za nieco ponad miesiąc (24 marca) Telewizja Polska będzie transmitować oficjalną inaugurację sezonu żużlowego w Polsce, czyli 35. Kryterium Asów w Bydgoszczy.

Zawody zapowiadają się niezwykle ciekawie, a w ich obsadzie znaleźli się m.in. mistrz świata Bartosz Zmarzlik, Artiom Łaguta, Jarosław Hampel, Dominik Kubera, Szymon Woźniak czy Jason Doyle.

To nie wszystko. Dwa tygodnie później (6 kwietnia) na torze w Grudziądzu rozegrany zostanie finał Drużynowych Mistrzostw Europy, w którym Biało-Czerwoni będą bronić tytułu mistrzowskiego, wywalczonego przed rokiem w Niemczech. Te zawody również będą transmitowane na antenie TVP Sport.

Zobacz także:
Znany ekspert przerwał milczenie. Komentuje swoje rozstanie z telewizją
Kłopoty Sławomira K. "To największa sprawa tego typu"

ZOBACZ WIDEO Magazyn PGE Ekstraligi. Gośćmi: Dowhan, Krawczyk, Baron i Jaźwiecki


KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×