Żużel. Rewelacyjne wieści od polskiego klubu. Kibice wykupią wszystkie bilety?!

Już pierwszego dnia sprzedano wiele biletów na ŁÓDŹ KREUJE IMME im. Zenona Plecha. To może zwiastować komplet publiczności podczas zawodów. - Gdyby tak się stało, to powiem, że to najszczęśliwszy dzień w moim życiu - przyznał Witold Skrzydlewski.

Mateusz Kmiecik
Mateusz Kmiecik
stadion Orła Łódź Materiały prasowe / MAKiS / www.makis.pl / Na zdjęciu: stadion Orła Łódź
W sobotę ruszyła sprzedaż biletów na ŁÓDŹ KREUJE IMME im. Zenona Plecha. Wejściówki można nabywać za pośrednictwem internetu oraz stacjonarnie (więcej szczegółów TUTAJ).

Jak się okazuje, już pierwszy dzień udowodnił bardzo duże zainteresowanie imprezą, która po raz pierwszy w historii odbędzie się na łódzkiej Moto Arenie. Witold Skrzydlewski za pośrednictwem portalu orzel.lodz.pl ostrzegł nawet, że należy się pośpieszyć z zakupem wejściówek.

Prezes H.Skrzydlewska Orzeł Łódź przypominał, że stadion ma określoną pojemność, a na trybunach może zasiąść około dziesięciu tysięcy fanów. - Sprzedaż idzie naprawdę szybko, więc może się okazać, że zabraknie biletów. Gdyby tak się stało, to powiem, że to najszczęśliwszy dzień w moim życiu. Później pozostanie nam się tylko modlić o pogodę - powiedział działacz.

ZOBACZ WIDEO: Nowe wyzwanie Jakuba Krawczyka. Jak nie powtórzyć sezonu 2022?

Jeśli takie tempo się utrzyma, to już niedługo faktycznie może zacząć brakować wejściówek na zawody, które odbędą się 5 kwietnia. Warto zaznaczyć, że jeszcze tak naprawdę nie rozpoczęła się kampania promocyjna ŁÓDŹ KREUJE IMME im. Zenona Plecha. Gdy ona ruszy, to zainteresowanie imprezą wzrośnie. Witold Skrzydlewski nie ukrywał, że turniej z udziałem najlepszych zawodników PGE Ekstraliga jest dla niego bardzo ważny.

- Ta impreza dla klubu może być punktem zwrotnym i paliwem na dalszą część sezonu. Myślę, że sporą część wejściówek kupią łodzianie, którzy będą na żużlu pierwszy raz. Jeśli zapełnimy stadion i stworzymy widowisko, to trzeba pamiętać, że już 12 maja czeka nas Mecz Narodów. Wtedy znowu możemy ściągnąć kibiców z całej Polski. Oczywiście, po drodze jest jeszcze liga. Jeśli nasi zawodnicy zawalczą, to może się okazać, że ten obiekt będzie w większej części zapełniony. A to przecież nasz cel - podsumował.

W najbliższy poniedziałek poznamy imię i nazwisko zawodnika, który wystartuje w ŁÓDŹ KREUJE IMME im. Zenona Plecha z "dziką kartą". O godz. 10:00 na Moto Arenie odbędzie się konferencja prasowa z udziałem żużlowca, który zadebiutuje w tej imprezie.

W Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach Ekstraligi weźmie udział 14 zawodników w kolejności klasyfikacji według średnich biegopunktowych po sezonie 2023 w rozgrywkach Drużynowych Mistrzostw Polski, najlepszy junior PGE Ekstraligi w wyścigach młodzieżowych sezonu 2023 i jeden zawodnik z "dziką kartą" nominowany przez Speedway Ekstraligę (więcej TUTAJ).

Czytaj także:
Zginął w obozie koncentracyjnym. Polski żużel poniósł ogromną stratę
Żużel. Legenda prowadzi zespół w trybie... online. Prezes tłumaczy

KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×