Żużel. Fogo Unia Leszno wybrała kapitana. Jednogłośnie

Na miesiąc przed startem ligowych rozgrywek Fogo Unia Leszno wybrała kapitana drużyny. Niespodzianki nie było i funkcja ta przypadła w udziale Januszowi Kołodziejowi.

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Janusz Kołodziej WP SportoweFakty / Michał Chęć / Na zdjęciu: Janusz Kołodziej
W sobotę (2 marca) w Gostyniu odbyło się spotkanie zawodników Fogo Unii Leszno z kibicami. W czasie jego trwania jeden z kibiców zadał pytanie, kto będzie pełnił funkcję kapitana w nadchodzących rozgrywkach.

Okazało się, że drużyna nie dokonała jeszcze wyboru. Jednogłośnie padło jednak na Janusza Kołodzieja i to on będzie pełnił tę funkcję w 2024 roku.

- Trochę śmiesznie to wypadło, bo wcześniej na ten temat nie rozmawialiśmy, a sprawę wywołał jeden z kibiców - przyznał Kołodziej w rozmowie z Radiem Elka.

ZOBACZ WIDEO: Słaby sezon 2023 Patryka Dudka. Jak odbudować jego formę?

- Cieszę się bardzo, że koledzy po raz kolejny obdarzyli mnie takim zaufaniem. Zrobię wszystko, żeby tę funkcję sprawować jak najlepiej i do końca życia będę pamiętał te wybory kapitana na oczach kibiców w gostyńskim Hutniku - dodał.

Janusz Kołodziej startował w Fogo Unii już w sezonach 2010-2011. Powrócił do Wielkopolski w 2017 roku. W ostatnich rozgrywkach wystąpił w 15 meczach, w których zdobywał średnio 2,333 pkt/bieg.

Fogo Unia Leszno ostatni sezon ukończyła na 6. miejscu po porażce w ćwierćfinale play-off z Betard Spartą Wrocław.

Czytaj także:
Zaskakujący wybór. Znana "dzika karta" na ŁÓDŹ KREUJE IMME im. Zenona Plecha
Dyrektor Startu Gniezno mówi o niepokoju. Tego chce klub

KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

Czy Fogo Unia Leszno poprawi wynik z 2023 roku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×