Żużel. Start Gniezno zmienia plany. Wszystko przez pogodę

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / Start Gniezno / Odwołany sparing w Gnieźnie
Facebook / Start Gniezno / Odwołany sparing w Gnieźnie
zdjęcie autora artykułu

Na sobotę (23 marca) planowany był mecz kontrolny Ultrapur Start Gniezno - Energa Wybrzeże Gdańsk. Z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne spotkanie nie dojdzie do skutku.

Fani Ultrapur Startu Gniezno muszą jeszcze chwilę poczekać na pierwszy sparing po zimowej przerwie. Zaplanowane na sobotę (23 marca) zmagania z Energą Wybrzeżem Gdańsk nie dojdą do skutku.

"Ze względu na zły stan toru i kolejne prognozowane na dziś opady deszczu zaplanowane na godzinę 15.00 sparingowe spotkanie z Energa Wybrzeżem Gdańsk zostaje odwołane" - poinformował gnieźnieński klub w mediach społecznościowych.

Start i Wybrzeże spotkają się na torze w niedzielę (24 marca) o godz. 15:00. Tym samym do skutku nie dojdzie planowany na ten dzień mecz kontrolny Startu z Wilkami Krosno.

Przypomnijmy, że pierwszy w tym sezonie mecz czerwono-czarni mają planowany na 31 marca, godz. 16:30. Tego dnia mają pojechać u siebie z Unią Tarnów. Będzie to hit 1. kolejki Krajowej Ligi Żużlowej.

ZOBACZ WIDEO: Koniec kariery, spokój czy nowy impuls. Czego potrzebuje Tai Woffinden?

Czytaj także: > Artur Mroczka z kontraktem. Wiemy, w którym klubie go podpisałWażna deklaracja Roberta Kościechy. Chodzi o młodzieżowców GKM-u

Źródło artykułu: WP SportoweFakty