Żużel. Grand Prix Polski. Gdzie oglądać zawody na PGE Narodowym? Czy będzie transmisja w TV?

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Maciej Kmiecik / Na zdjęciu: trybuny PGE Narodowego podczas rundy GP w 2023 roku
WP SportoweFakty / Maciej Kmiecik / Na zdjęciu: trybuny PGE Narodowego podczas rundy GP w 2023 roku
zdjęcie autora artykułu

Już po raz ósmy najlepsi żużlowcy świata rywalizować będą na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Sprawdź, gdzie oglądać Orlen FIM Speedway Grand Prix of Poland na żywo w telewizji i internecie.

Grand Prix na PGE Narodowym. Kto pokaże zawody na żywo? Czy będą w telewizji?

Rywalizacja w Warszawie rozpoczęła się od piątkowego sprintu, w którym najlepszy był Daniel Bewley. Brytyjczyk otrzymał za to 4 punkty do klasyfikacji cyklu.

Na PGE Narodowym jeszcze nigdy nie zwyciężył reprezentant Polski. Przed szansą przełamania tej serii stanie czterech Biało-Czerwonych: Bartosz Zmarzlik, Dominik Kubera, Szymon Woźniak i jadący z dziką kartą Mateusz Cierniak. Rezerwowymi będą ponadto Bartłomiej Kowalski i Damian Ratajczak.

Początek zawodów zaplanowano na godz. 19:00. Transmisja na żywo w otwartym kanale TTV.

ZOBACZ WIDEO: Szalony dzień zawodnika Grand Prix. O tym mogą nie wiedzieć kibice

Stream online z Grand Prix. Jak znaleźć?

Turniej Orlen FIM Speedway Grand Prix of Poland do obejrzenia będzie również w internecie - za pośrednictwem platformy streamingowej Player (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Początek Orlen FIM Speedway Grand Prix of Poland: 11 maja (sobota), godz. 19:00. Transmisja TV: TTV. Stream online: Player (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Czytaj także: - Zaskakująca zmiana dotycząca Rosjan. "Trzeba dać im szansę"Sceny grozy na polskim stadionie. "Sam nie wiedział, co się stało i gdzie jest"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty