Żużel. Falstart pretendenta. To chcą udowodnić kibicom i sponsorom

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kordys / Zdjęcie z meczu Start Gniezno - Unia Tarnów
WP SportoweFakty / Tomasz Kordys / Zdjęcie z meczu Start Gniezno - Unia Tarnów
zdjęcie autora artykułu

To był trudny początek rozgrywek ligowych dla Unii Tarnów. W klubie zachowują jednak spokój i wierzą, że zespół będzie w stanie wywalczyć promocję do Metalkas 2. Ekstraligi.

W tym artykule dowiesz się o:

Okrojona liczba drużyn w Krajowej Lidze Żużlowej sprawiła, że w połowie maja zespoły mają na swoim koncie zaledwie dwa rozegrane spotkania. Dla Unii Tarnów tak się złożyło, że potyczki pojechała na wyjazdach - w Gnieźnie oraz w Landshut. Tam punktów jednak nie udało się wywalczyć.

Kibice zastanawiają się czy zespół będzie w stanie wrócić na zwycięską ścieżkę. Prezes klubu Kamil Góral nie ukrywa, że zawodnicy mieli powiedziane, że dwa najbliższe domowe spotkania muszą wygrać.

- Chcemy udowodnić sponsorom i kibicom, że walczymy o awans - przyznał Góral w rozmowie z portalem polskizuzel.pl.

ZOBACZ WIDEO: Szalony dzień zawodnika Grand Prix. O tym mogą nie wiedzieć kibice

W Tarnowie zdają sobie sprawę z tego, że muszą walczyć o kibica. Nie tylko o jego zainteresowanie klubem, ale również i o dochód ze sprzedaży biletów.

- Jesteśmy wdzięczni kibicom. W tym roku kibic jest traktowany jako bardzo ważny sponsor klubu i liczymy na obecność. Wiemy, że dobre wyniki zachęcają do przyjścia na stadion i zwycięstwa mogą poprawić frekwencję. Dlatego robimy wszystko, żeby wynik był jak najlepszy - dodał Góral.

Czytaj także: 1. Mocne słowa Jasona Doyle'a. "Ludzie z małymi mózgami" 2. Słaby początek sezonu Włókniarza. Jest reakcja zarządu klubu

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Unia Tarnów awansuje do Metalkas 2. Ekstraligi?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (4)
avatar
sympatyk żu-żla
15.05.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Każdy prezes fan kibic cokolwiek liznął żużla wie doskonale JUNIOR W Tarnowie nie punktuje dno płacz się przydaje bez punktów juniorki mecz przegrany ,Co prezes w tym kierunku zrobił nic , TRZ Czytaj całość
avatar
Atacama23
15.05.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
w jakim celu powstało to wypracowanie ?  
avatar
Bunia Bunia
15.05.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Powodzenia