Gdzie obejrzeć mecz Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa? Czy będzie stream online?

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Michał Chęć
WP SportoweFakty / Michał Chęć
zdjęcie autora artykułu

W drugim meczu szóstej kolejki PGE Ekstraligi 2024 NovyHotel Falubaz Zielona Góra zmierzy się z Krono-Plast Włókniarzem Częstochowa. Oglądaj na żywo, online na Eleven Sports w Pilot WP.

Dzieje się, oj dzieje w trwającym sezonie PGE Ekstraligi! Praktycznie każdy mecz gwarantuje nam sporo emocji. Na pewno ciekawie będzie w trakcie konfrontacji NovyHotel Falubaz Zielona Góra - Krono-Plast Włókniarz Częstochowa. Naprzeciwko siebie staną dwie drużyny, które do tej pory nie radziły sobie zbyt dobrze. Niewykluczone, że o końcowym rozstrzygnięciu w tym przypadku zadecydują totalne detale. Ogromne znaczenie, wręcz decydujące, może mieć dyspozycja dnia liderów obu ekip. Kibice z Zielonej Góry i Częstochowy na pewno mocno ostrzą sobie zęby na konfrontację, do której dojdzie w Winnym Grodzie.

Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa transmisja online. Gdzie i kiedy oglądać mecz?

Starcie NovyHotel Falubaz Zielona Góra - Krono-Plast Włókniarz Częstochowa dojdzie do skutku w ramach szóstej kolejki PGE Ekstraligi. Ten pojedynek został zaplanowany na 24 maja 2024 roku. Początek piątkowej rywalizacji nastąpi o godzinie 20:30. Na pewno zadzieje się sporo! Warto wyraźnie podkreślić, że dostępna będzie transmisja online. Przez internet ten mecz obejrzysz na kanale Eleven Sports 1 w Pilot WP (link sponsorowany). Ta platforma pozwala na śledzenie wybranych meczów PGE Ekstraligi z poziomu takich urządzeń jak między innymi komputery, smartfony, tablety i telewizory. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Link sponsorowany Kto weźmie udział w starciu Falubazu z Włókniarzem? Przedstawiciele obu sztabów szkoleniowych zgłosili już awizowane składy. Oto one: NovyHotel Falubaz Zielona Góra 9. Jarosław Hampel 10. Rasmus Jensen 11. Przemysław Pawlicki 12. Jan Kvech 13. Piotr Pawlicki 14. Oskar Hurysz 15. Krzysztof Sadurski

Krono-Plast Włókniarz Częstochowa 1. Mikkel Michelsen 2. Maksym Drabik 3. Kacper Woryna 4. Mads Hansen 5. Leon Madsen 6. Kajetan Kupiec 7. Szymon Ludwiczak Oczywiście przed spotkaniem w Zielonej Górze warto uważnie przeanalizować sytuację w ligowej tabeli. Aktualnie drużyna Falubazu zajmuje w niej piąte miejsce. Na tej lokacie znajduje się z dorobkiem trzech punktów. Ekipa spod znaku Myszki Miki w dotychczasowych spotkaniach raz wygrała, raz zremisowała i poniosła trzy porażki. W jeszcze gorszym położeniu jest Krono-Plast Włókniarz Częstochowa. Ten zespół okupuje ostatnie miejsce w tabeli PGE Ekstraligi. Na ten moment zatem jest poważnie zagrożony degradacją. Oczywiście częstochowianie w każdej chwili mogą wydostać się z dna. "Lwy" do tej pory odjechały cztery mecze, w których uzbierały tylko punkt - to pokłosie jednego remisu, a także trzech przegranych spotkań. Piątkowy pojedynek dla obu drużyn będzie mieć duże znaczenie. Choćby dlatego zawodnicy Falubazu i Włókniarza z pewnością zrobią wszystko, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Po raz ostatni te dwie drużyny spotkały się w Zielonej Górze w dniu 27 czerwca 2021 roku. Wtedy mecz był bardzo zacięty, a ostatecznie Włókniarz wygrał 46:44.

ZOBACZ WIDEO: "Nie ma sensu". Szczere słowa Bartosza Zmarzlika o torach w Grand Prix

Czytaj także: > Chciał zatańczyć na weselu córki. Lekarze walczyli o cud, który się nie wydarzyłGdzie oglądać żużel w tv? Oto tygodniowy plan transmisji

Źródło artykułu: WP SportoweFakty