Gdzie obejrzeć mecz Stal Gorzów - Unia Leszno? Czy będzie stream online?

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Na zdjęciu: Szymon Woźniak
WP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Na zdjęciu: Szymon Woźniak
zdjęcie autora artykułu

Przed nami zaległy pojedynek PGE Ekstraligi, w którym ebut.pl Stal Gorzów zmierzy się z Fogo Unią Leszno. Emocji w tym spotkaniu na pewno nie zabraknie. Oglądaj na żywo, online na Eleven Sports w Pilot WP.

Starcie w Gorzowie Wielkopolskim na pewno będzie trzymać w napięciu. Faworytem tego spotkania niewątpliwie są gospodarze. To właśnie oni aktualnie są trzecią siłą najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Stal póki co wywalczyła osiem punktów. Ten wynik to efekt czterech zwycięstw, a także trzech porażek. Gorzowianie na pewno mają spory potencjał i nie przez przypadek są często wymieniani jako jedna z mocniejszych drużyn w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej. Fogo Unia Leszno ma natomiast o czym myśleć. Obecnie ten zespół znajduje się na samym dnie zestawienia PGE Ekstraligi. "Byki" uzyskały trzy punkty, co jest pokłosiem jednego zwycięstwa i jednego remisu. Wielkopolska drużyna aż pięć razy była pokonywana.

Stal Gorzów - Unia Leszno transmisja TV i stream online

Mecz ebut.pl Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno to zaległy pojedynek PGE Ekstraligi. Spotkanie dojdzie do skutku w ramach siódmej kolejki najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Zmagania zaplanowano na 16 czerwca 2024 roku. Początek niedzielnego meczu na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim o godz. 19:30. Oczywiście dostępna będzie transmisja internetowa. Ten pojedynek będzie można obejrzeć na kanale Eleven Sports 1 w Pilot WP (link sponsorowany). Na pewno warto wygospodarować trochę czasu, by móc śledzić starcie Stali z Unią. Emocji zabraknąć nie powinno. Warto wspomnieć o tym, że pojedynek Stal Gorzów - Unia Leszno dzięki platformie Pilot WP będzie można śledzić z poziomu takich urządzeń jak między innymi komputery, smartfony, tablety i telewizory. W ciągu ostatnich kilku lat odbyło się wiele ekscytujących meczów pomiędzy drużynami Unia Leszno i Stal Gorzów. Ich rywalizacja na torze była pełna emocji i zaciętych pojedynków, które przyciągały uwagę kibiców. Ostatni mecz odbył się 4 czerwca 2023 roku, kiedy to Stal Gorzów odniosła zwycięstwo nad Unią Leszno wynikiem 49:41. Tydzień wcześniej, 28 maja 2023 roku, Stal Gorzów pokonała Unię Leszno jeszcze bardziej zdecydowanie, wygrywając 57:33, co było jednoznacznym pokazem siły. W sezonie 2022 również mieliśmy do czynienia z zaciętymi pojedynkami. 24 lipca Stal Gorzów wygrała z Unią Leszno wynikiem 47:43. Wcześniej, 17 kwietnia 2022 roku, Unia Leszno udało się odnieść zwycięstwo nad Stalą Gorzów. Wygrywając 46:44, "Byki" pokazały, że potrafią walczyć z trudnym przeciwnikiem. Rok 2021 również przyniósł ciekawe spotkania. Warto wspomnieć o tym, że 26 września Stal Gorzów wygrała z Unią Leszno wynikiem 49:41. Podsumowując, mecze między Unią Leszno a Stalą Gorzów są zawsze pełne napięcia i emocji. Drużyny te wielokrotnie pokazywały, że potrafią dostarczyć niezapomnianych wrażeń swoim kibicom, a ich rywalizacja na torze jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w kalendarzu sportowym.

ZOBACZ WIDEO: Duże zmiany w teamie Maxa Fricke'a. Żużlowiec opowiedział o szczegółach

Czytaj także: > Matej Zagar mógł wrócić do PGE Ekstraligi. "Miało to być na naszych zasadach"Prezes PGE Ekstraligi zarzucił im niechlujstwo. Jest zdecydowana odpowiedź

Źródło artykułu: WP SportoweFakty