Polska dziennikarka w ciąży. Żadna tajemnica, kim jest ojciec dziecka

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / anitkamazur / Na zdjęciu: Anita Mazur
Instagram / anitkamazur / Na zdjęciu: Anita Mazur
zdjęcie autora artykułu

Chyba nie ma kibica sportu w Polsce, który nie znałby Anity Mazur. Obecnie dziennikarka Eleven Sports poinformowała, że spodziewa się dziecka. Kto jest ojcem?

W tym artykule dowiesz się o:

Anita Mazur to dziś jedna z najbardziej popularnych dziennikarek sportowych w Polsce. Na co dzień pracuje przy żużlu i piłce nożnej. Zawodowo można spotkać ją na najważniejszych wydarzeniach nie tylko w naszym kraju, ale i poza granicami.

Dziś dziennikarka Eleven Sports, a w przeszłości jedna z twarzy Canal+, przygotowuje się do zupełnie nowej roli w życiu. Potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Można powiedzieć, że została postawiona pod ścianą, bo już trudno ukryć jej ciążowy brzuszek.

I to nic dziwnego, wszak jest już w zaawansowanej ciąży. I długo udawało jej się ją ukryć. W końcu sama jednak wyjawiła, że już niebawem na świecie pojawi się jej córeczka. Poród zaplanowany jest na wrzesień.

ZOBACZ WIDEO: Prezes GKM-u tłumaczy koncepcję na skład. Przyznaje, na kogo klubu nie było stać

Poza tym Anita Mazur bardzo strzeże swojej prywatności. Na temat sfery osobistej dziennikarki wiadomo niewiele. Wiadomo natomiast, że rocznikowo ma 34 lata, a jej serce skradł szef kuchni jednej z restauracji w Warszawie.

I nie jest to Polak. Żaden sekret, że Anita Mazur jest w związku z Lucą Bettinim, który w czasie, gdy dziennikarka pracuje przy najważniejszych imprezach sportowych, serwuje pizze czy makarony. "1000 kolejnych takich lat. Kochajmy się" - pisała Anita pod jednym ze zdjęć, na którym zapozowała tuż obok Luki.

Nawet w ciąży Anita Mazur nie zniknęła ze szklanych enterów. Gdy jednak wkroczy w ostatnią fazę oczekiwania na maleństwo należy spodziewać się, że na jakiś czas odpocznie od pracy. Póki ma jednak siły - realizuje się w tym, co robi najlepiej.

Poniżej zobaczycie zdjęcia Anity i jej ukochanego:

Źródło artykułu: WP SportoweFakty