Żużel. ebut.pl Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno. Gdzie oglądać? Kto pokaże transmisję? Czy będzie stream online?

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Michał Chęć / Na zdjęciu: Oskar Paluch (kask biały) z Martinem Vaculikiem (kask żółty)
WP SportoweFakty / Michał Chęć / Na zdjęciu: Oskar Paluch (kask biały) z Martinem Vaculikiem (kask żółty)
zdjęcie autora artykułu

W niedzielę na torze w Gorzowie odbędzie się zaległe spotkanie 7. kolejki PGE Ekstraligi. Miejscowa ebut.pl Stal podejmie Fogo Unię Leszno. Ten mecz do obejrzenia będzie w Eleven Sports 1, dostępnym w pakiecie Pilot WP.

7. kolejka PGE Ekstraligi. ebut.pl Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno. Transmisja TV, stream online

To spotkanie miało odbyć się 31 maja, ale na przeszkodzie stanęły wtedy niekorzystne prognozy pogody. Mecz został przełożony na 16 czerwca.

Faworytami będą gospodarze, którzy nieoczekiwanie zwyciężyli na wyjeździe w Toruniu i wskoczyli na trzecie miejsce w ligowej tabeli. Osłabiona Fogo Unia natomiast walczy o utrzymanie.

Początek meczu zaplanowano na godz. 19:30. Transmisja na żywo na kanale Eleven Sports 1, dostępnym w ramach pakietu Pilot WP.

Stream online z PGE Ekstraligi. Jak oglądać?

Spotkanie ebut.pl Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno do obejrzenia będzie na platformach streamingowych Pilot WP oraz CANAL+ online (po wykupieniu odpowiednich pakietów). Tekstową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Początek meczu ebut.pl Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno: 16 czerwca (niedziela), godz. 19:30. Transmisja TV: Eleven Sports 1. Stream online: Pilot WP, CANAL+ online (w odpowiednich pakietach). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Czytaj także:Ben Cook był blisko innego klubu. Unia Leszno wyprzedziła ich o dwa dniChce ostrego potraktowania zawodników. "Nigdy nie może być już sytuacji, że zawodnicy odmówią jazdy"

ZOBACZ WIDEO: Magazyn PGE Ekstraligi. Cook, Kvech, Baron i Majewski gośćmi Puki

Źródło artykułu: WP SportoweFakty