Konkretny odlot w Rzeszowie. "Wyjeżdżamy do Grzesia i Januszka"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / Stal Rzeszów / DJ Akun zaprasza na mecze Stali Rzeszów
Facebook / Stal Rzeszów / DJ Akun zaprasza na mecze Stali Rzeszów
zdjęcie autora artykułu

Texom Stali Rzeszów pokusiła się o bardzo nietypową akcję marketingową. Do promocji nadchodzących meczów zaangażowany został... DJ Akun.

W tym artykule dowiesz się o:

DJ Akun to człowiek, który jest doskonale wszystkim użytkownikiem TikToka. Jego poczynania stały się totalnymi viralami i są wykorzystywane w rozmaitych kontekstach. Sztandarowe hasła tego DJ-a to "odloot", "lecimy do Dubaju" oraz "robimy bałagan" czy "pooowolutku".

Tym razem Akun nagrał specjalną zapowiedź meczów Texom Stali Rzeszów. A wszystko w rytm utworu "Pedro". To prawdziwy hit ostatnich tygodni.

- A w niedzielę wyjeżdżamy do Grzesia i Januszka do Krosna. To dopiero będzie odlot - słyszymy we fragmencie nagrania.

DJ ma oczywiście na myśli prezesa Wilków Krosno Grzegorza Leśniaka i trenera Janusza Stachyrę. Starcia rzeszowsko-krośnieńskie zawsze budzą sporo emocji. Teraz rzeszowianie postanowili jeszcze mocniej podgrzać atmosferę.

W Krośnie Stal pojedzie 30 czerwca. Wcześniej tę drużynę czeka starcie z H. Skrzydlewska Orłem Łódź (22 czerwca) i z Innpro ROW-em Rybnik (28 czerwca) - ten drugi pojedynek również został zapowiedziany przez DJ-a Akuna.

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Adrian Mierzejewski: Niemcy pokazali, że mogą być kandydatami do wygrania mistrzostw

Zobacz także: > Piłkarskie legendy w Polsce - rozpoznaj je na zdjęciach!Zwróciłeś na to uwagę? W sieci aż huczy na temat strojów Włochów

Źródło artykułu: WP SportoweFakty