Żużel. Pojadą przeciwko byłej drużynie. Jest decyzja ws. Dula

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Matias Nielsen
WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Matias Nielsen
zdjęcie autora artykułu

Matias Nielsen i Kacper Grzelak znaleźli się w awizowanym składzie #OrzechowaOsada PSŻ Poznań na mecz w Ostrowie. Obaj jeszcze w poprzednim sezonie ścigali się w barwach Arged Malesy.

Derby Wielkopolski miały się odbyć na ostrowskim torze już 1 czerwca. Na przeszkodzie stanęły wtedy jednak niekorzystne warunki atmosferyczne. Mecz został przełożony o trzy tygodnie.

Do składu #OrzechowaOsada PSŻ Poznań powrócił Mateusz Dul, który nie wystąpił w Rybniku. Ponadto o punkty powalczą byli zawodnicy Arged Malesy Ostrów - Matias Nielsen oraz Kacper Grzelak.

Trener Mariusz Staszewski nie dokonał żadnych zmian względem ostatniego spotkania z Abramczyk Polonią Bydgoszcz (51:39).

Awizowane składy:

Arged Malesa Ostrów: 9. Chris Holder 10. Tobiasz Musielak 11. Wiktor Jasiński 12. Frederik Jakobsen 13. Gleb Czugunow 14. Tobiasz Potasznik 15. Sebastian Szostak

#OrzechowaOsada PSŻ Poznań: 1. Matias Nielsen 2. Szymon Szlauderbach 3. Ryan Douglas 4. Mateusz Dul 5. Aleksandr Łoktajew 6. Kacper Grzelak 7. Kacper Teska

Początek spotkania: 22 czerwca (sobota), godz. 16:30 Sędzia: Bartosz Ignaszewski Komisarz toru: Krzysztof Guz

Przewidywana prognoza pogody (za: pogoda.wp.pl): Temperatura: 23°C Opady: 0.0 mm Wiatr: 13 km/h

Czytaj także:Jest decyzja. Wiemy, co z występem Kołodzieja w meczu Unii z KS Apatorem!Stal Gorzów jednak w niepełnym składzie na hit?!

ZOBACZ WIDEO: Piotr Baron mówi wprost. "Strasznie ciężko tym chłopakom pomóc"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty