Szokujący komunikat. Polski klub będzie zmuszony przenieść się do innego miasta!

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Jakub Barański / Na zdjęciu: zawodnik Polonii Piła
WP SportoweFakty / Jakub Barański / Na zdjęciu: zawodnik Polonii Piła
zdjęcie autora artykułu

Nie takiego początku wakacji spodziewali się kibice Polonii Piła. W piątkowe popołudnie klub przekazał szokujący komunikat, który rozgrzał fanów do czerwoności. Zespół czekają trudne chwile.

W tym artykule dowiesz się o:

Od jakiegoś czasu na pilskim stadionie trwa modernizacja, która w mniejszym lub większym stopniu utrudniała życie działaczom i zawodnikom miejscowej Polonii. I choć od jakiegoś czasu przebąkiwało się, że pilski klub może być zmuszony do wyprowadzki z Asta Areny, to nawet w najczarniejszym scenariuszu nie zakładano, że tak się stanie.

Jednak doszło do takiej sytuacji. Klub z Piły poinformował, że - decyzją wykonawcy stadionu - Asta Arena zostaje zamknięta z dniem 1 lipca. Tym samym mecz przeciwko Optibet Lokomotivowi Daugavpils będzie pożegnaniem z obiektem, jaki do tej pory znają fani pilskiego speedwaya.

"Serdecznie wszystkich zapraszamy na to spotkanie. Wasz doping będzie dla Nas szczególnie ważny. W dniu meczu i nie tylko będziecie mieli możliwość pozyskania kawałka ASTA ARENA do własnej kolekcji o szczegółach akcji poinformujemy w osobnym komunikacie" - czytamy w oświadczeniu Polonii Piła.

ZOBACZ WIDEO: Ostre opinie Mirosława Jabłońskiego. Były szef o jego zachowaniu

Pilanie przekazali, że pozostałe domowe spotkania będą rozgrywane na innym obiekcie. Na razie trwają rozmowy, by Polonia w ramach rozgrywek Krajowej Ligi Żużlowej jeździła na jednym ze stadionów Metalkas 2. Ekstraligi.

Czytaj także: - Przysłał zwolnienie i... pojechał na zawody. Spotkała go kara - Kuriozalne wykluczenie w PGE Ekstralidze

Źródło artykułu: WP SportoweFakty