Kierowca polewaczki zasłabł i zniszczył bandę. Groźny wypadek w Krośnie

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Michał Krupa / Na zdjęciu: stadion w Krośnie
WP SportoweFakty / Michał Krupa / Na zdjęciu: stadion w Krośnie
zdjęcie autora artykułu

We wtorek przed godziną 10:00 na stadionie żużlowym przy ulicy Legionów w Krośnie pojawiła się karetka i straż pożarna. Służby ratunkowe zostały wezwane w związku z wypadkiem do którego doszło na obiekcie - poinformował portal krosno112.pl.

W tym artykule dowiesz się o:

Jak poinformował portal krosno112.pl, powołując się na słowa podkomisarza Pawła Buczyńskiego, oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, we wtorek podczas wykonywania prac technicznych na terenie stadionu przy ulicy Legionów, 35-letni kierujący ciężarowym pojazdem marki Renault uderzył w bandę toru żużlowego i uszkodził jej znaczny fragment.

- Prawdopodobną przyczyną była chwilowa utrata przytomności kierowcy. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń - dodał Buczyński.

Mężczyzna, który prowadził pojazd trafił do szpitala na szczegółowe badania.

ZOBACZ WIDEO: Cugowski oskarża komentatorów o nagonkę na Motor. "W trakcie meczów wyłączam dźwięk"

Cellfast Wilki Krosno czeka teraz wymiana uszkodzonych elementów bandy. W klubie mają na to nieco ponad tydzień, bowiem na 21 lipca zaplanowano spotkanie Metalkas 2. Ekstraligi, kiedy to na Podkarpacie zawita Innpro ROW Rybnik.

Czytaj także: Trener Stali mówi o wtopie Włókniarza Kuriozalna sytuacja w Częstochowie. Trener Krono-Plast Włókniarza zabrał głos

Źródło artykułu: WP SportoweFakty