Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Informacje organizacyjne przed meczem Falubaz - Polonia

W niedzielę Falubaz Zielona Góra będzie podejmował Polonię Bydgoszcz. Spotkanie zostanie rozegrane o godzinie 19.00. Kasy będą otwarte od godziny 12. Bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 17.00.
Damian Gapiński
Damian Gapiński

1.Ceny biletów:
Ceny biletów na mecz 23 maja 2010 z Polonią Bydgoszcz:
40 PLN normalny,
35 PLN ulgowy
(wyłącznie na sektory nienumerowane).

Bilety ulgowe będą przysługiwały dzieciom i uczącej się młodzieży do 24 roku życia włącznie (urodzeni w 1986 roku i młodsi) za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej.

Uwaga! Dzieci do 7 roku życia (urodzeni w 2003 roku i młodsi) oraz osoby powyżej 65 roku życia (urodzeni w 1944 roku i starsi) wchodzą na mecz bezpłatnie za okazaniem programu zawodów.

Przedsprzedaż biletów będzie jest prowadzona jest od środy 19 maja od godziny 16.00.


2.Przedsprzedaż biletów:

Przedsprzedaż biletów będzie prowadzona w następujących punktach:

A. Zielona Góra:
- Sklepy Intermarche przy ulicach: Batorego, Cyryla i Metodego oraz przy Makowej,
- Biuro Podróży Odkrywca, ul. Podgórna 43 e,
- Biuro Podróży Eldorado, ul.Kupiecka 21,
- Sklep Kibica w Galerii Focus Mall przy ulicy Wrocławskiej 17.

B. Sulechów:
- Sklep Kibica Falubazu, ul.Armii Krajowej 15.

C. Żary:
- Biuro Usług Turystycznych "Kikowicz", Rynek 20.
Kasy stadionu będą otwarte w niedzielę od godziny 12.00


3.Wstęp na stadion:

Otwarcie bram dla wszystkich rodzajów wejściówek - godz. 17.00.

Posiadacze platynowych kart, dziennikarze oraz posiadacze karnetów na sektor "I" wejście od strony ulicy Wrocławskiej na wysokości budynku klubowego.
Posiadacze biletów jednorazowych oraz karnetów na sektory "A", "B", "C", "D", "E", "F", "G" oraz "H" a także złotych kart wstęp od strony ul. Struga.
Posiadacze biletów jednorazowych oraz karnetów na sektor "J" i "K" wstęp nową bramą od strony parkingu przy cmentarzu. Wszyscy zmotoryzowani posiadacze wejściówek na sektory "J" i "K" mogą parkować na parkingu przy cmentarzu.

Policja przypomina, że istnieje bezwzględny zakaz wnoszenia i posiadania alkoholu oraz materiałów pirotechnicznych. Wszystkie osoby, które nie zastosują się do tego zakazu będą surowo karane.

W sytuacjach, gdy zachowanie poszczególnych osób wskazywałoby na spożycie alkoholu nie będą one wpuszczane na stadion zgodnie z regulaminem. Przy wejściu na stadion będą przeprowadzane badania alko-testem.

4.Komunikacja i parkingi
Ze względu na ograniczone możliwości parkingowe sugerujemy, by kibice miejscowi w miarę możliwości przybyli mecz pieszo lub wybrali środki komunikacji miejskiej i pozostawili samochody w domu.
Parking pomiędzy stadionem a cmentarzem będzie ogólnodostępny. Wybór tego parkingu polecamy posiadaczom biletów i karnetów na sektor : "J" i "K".

Na całej ulicy Wrocławskiej od salonu Toyoty do wyjazdu z miasta będzie obowiązywał zakaz parkowania i postoju. Pojazdy kierowców, którzy nie zastosują się do tego przepisu, zostaną odholowane na parking.

W zakresie ruchu i przemieszczania się wokół stadionu i na samym obiekcie informacji będzie także udzielać Policja i ochrona, do zaleceń, których należy się dostosować. W przypadku zakłócania porządku policja i ochrona będzie korzystała ze wszystkich przysługujących jej uprawnień.

5 .Bezpieczeństwo
Każda osoba musi posiadać kartę kibica lub dokument tożsamości ze zdjęciem. Osoby, które nie będą posiadały takiego dokumentu, nie zostaną wpuszczone na mecz.

Ze względów bezpieczeństwa i zgodnie z Regulaminem Stadionu i Regulaminem Imprezy ZKŻ SSA posiadacz biletu i karnetu oraz Karty Kibica powinien zachować te dokumenty przez cały czas pobytu na stadionie i okazać je na każdą prośbę służb ochrony lub Policji.

Kibice są zobowiązani do zapoznania się z Regulaminem Stadionu i Regulaminem Imprezy ZKŻ SSA.

Za jego złamanie, m.in. wejście w strefy niedozwolone takie jak: pas bezpieczeństwa, tor, murawa, ogrodzenia, maszty itp. Organizator jest uprawniony do nałożenia kary finansowej w wysokości 20 tysięcy złotych. Na bramach będą przeprowadzane kontrole osobiste. Z tego powodu organizatorzy proszą kibiców o wyrozumiałość. Ma to jednak podnieść poziom bezpieczeństwa na stadionie.

Od momentu otwarcia bram stadionu będzie funkcjonował monitoring obejmujący swoim zasięgiem wszystkie miejsca na widowni oraz na koronie stadionu.

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa

Komentarze (42):

 • bineq Zgłoś komentarz
  Do kibiców POLONI. Przed wyjazdem upewnijcie się czy mecz się odbędzie, gdyż w dzisiejszej GW prezes Dowhan mówi o możliwym przerwaniu startów Falubazu w ekstralidze!!!!!!!! To przez
  Czytaj całość
  fakt nie przyznania kolejnych środków od miasta. A tak przepowiadały "myszy", że to Stal zbankrutuje. Buhahahahaha
  • szczurek Zgłoś komentarz
   A miały być tańsze bilety. Po to wybudowano nową trybunę by wchodziło więcej ludzi za mniejsze pieniądze! Tak przynajmniej twierdził w zeszłym roku prezes! I Co? Kolejne kłamstwo
   Czytaj całość
   !!!!!!!
   • wujek samo zło Zgłoś komentarz
    do chłopak z miasta ten tekst był super dawno się tak nie uśmiałem,u mnie masz piwo!!
    • wujek samo zło Zgłoś komentarz
     widzę tu samą dzieciniadę na tym forum obstwiam wynik 60:30 dla FALUBAZU:)
     • vito Zgłoś komentarz
      GNOJOWISKO to właściwe słowo określające tor w Zielonej Górze!:) Hahahaha
      • obser Zgłoś komentarz
       A na Stal za dzieci kasowali 10 zł! Może dlatego kilka sektorów było wolnych.
       • wujek samo zło Zgłoś komentarz
        Falubazy teraz dokazujecie a powiedzcie jak wam poszło w półfinale MPPK?panna Protasiewiczówna poprowadziła was do kolejnej klęski?jedyne co mam wam do powiedzenia to buhahahaha,podupadły
        Czytaj całość
        magiczny klubik
        • Monte.. Zgłoś komentarz
         Jeszcze jedno Poloniści \\cyt. Kibice są zobowiązani do zapoznania się z regulaminem stadionu i regulaminem imprezy...\\ UWAGA, TŁUMACZĘ ; FALUBAZOM WOLNO , WAM NIE, BO FALUBAZY TO MAGIA,
         Czytaj całość
         A WY ZOSTANIECIE BANDYTAMI. Więc proszę was bardzo, nie róbcie tego samego co oni, bo podpadniecie niejakiemu ws21-sumienie falubazu.
         • chlopak z miasta Zgłoś komentarz
          Mialem wglad w dokumentacje dotyczaca niedzielnego meczu. Oto lista atrakcji, jakie przygotowal dla kibicow prezes Dowhan: wyscigi traktorow zaopatrzonych w plugi i brony, palowanie kibicow na
          Czytaj całość
          czas, zapasy w blocie dla kobiet - prowadzi panna Protasiewiczowna, kurs wspinaczki na slup oswietleniowy na srodku trybuny, a na koniec pokaz fajerwerkow w postaci palonych opon. A to wszystko juz za 40 zl. Zapraszamy serdecznie.
          • Monte.. Zgłoś komentarz
           do =cyc= tak , wujek jest z Gorzowa, a ty z Porto Rico.Życzę Bydgoszczy wygranej.Jak tam gryzonie, na słupoarenie kultywator głęboko poszedł?Po sprzęt rolniczy udać się do sąsiadów za
           Czytaj całość
           miedzę,leszcze jeszcze widły i grabie wam wypożyczą za garść magii.
           • MychA Zgłoś komentarz
            Pozdrowienia dla Wujka Samo Zło! Dzień bez Ciebie dniem straconym!!!!!
            • wujek samo zło Zgłoś komentarz
             Odruch politowania to budzi wasz śmieszny klubik w Całej Polsce,a ty Don dalej robisz z siebie inteligenta?po raz kolejny ci to mówię nie wychodzi ci to,widać że prosty chłop jesteś mimo
             Czytaj całość
             wszystko pozdrowienia bo jak mało kto potrafisz mnie rozbawić
             • Sopot Zgłoś komentarz
              Dawaj więcej,Wujku samo zło.Gratuluje popularności na forum.Piana już leci magikom,hihi
              Zobacz więcej komentarzy (29)
              Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
              ×
              Sport na ×