WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Składy drużyn - II liga 2011

Kluby II ligi kompletują składy na przyszły sezon. Aby ułatwić kibicom śledzenie transferowych doniesień prezentujemy składy drugoligowych drużyn na sezon 2011. Składy drużyn dostępne są w prawej kolumnie działu żużel.
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

499b326ea8fb7899044069.gifborder=0Lubelski Węgiel KMŻ:

Seniorzy:
Mariusz Puszakowski - 9,50
Karol Baran - 9,42
Paweł Miesiąc - 6,68
Tyron Proctor (Australia) - 6,50
Simon Stead (Wielka Brytania) - 6,50
Tomasz Piszcz - 2,50
Zbigniew Suchecki - 2,50

Juniorzy:
Pontus Aspgren (Szwecja) - 6,50
Josh Auty (Wielka Brytania) - 6,50
Richard Sweetman (Australia) - 6,50
Mateusz Łukaszewski - 2,50

Kontrakty bez aneksu finansowego (warszawskie):

Arkadiusz Jendrej - 2,50
Lubos Tomicek (Czechy) - 6,50

Trener:
Rafał Wilk

Przyszli:
Paweł Miesiąc (Daugavpils), Simon Stead (Piła), Mateusz Łukaszewski (Leszno), Zbigniew Suchecki (Gorzów), Josh Auty (Gdańsk), Tyron Proctor (Poznań), Lubos Tomicek (Poznań)

Odeszli:
Tomasz Rempała (Równe), Alexander Edberg (Kraków), Michael Hadek (Krosno), Siergiej Darkin (Miszkolc), Manuel Hauzinger (Miszkolc), Aleksandr Borodaj (Równe), Lenar Nigmatzianow (Gdańsk), Michaił Oneszko (Krosno), Wołodymir Omeljan (Równe), Wołodymir Kołodij (Równe), Oleg Bieszczastnow (Kraków), Rusłan Biktimirow (bez klubu), Kamil Zieliński (bez klubu), Maciej Michaluk (bez klubu), Kamil Mistygacz (Lublin), Rafał Klimek (bez klubu), Jan Halabrin (bez klubu), Rusłan Gatiatow (bez klubu), Aleksiej Izotow (bez klubu), Lukas Dryml (bez klubu), Adrian Rymel (koniec kariery)

4b58d30b55f6c000050906.gifŻKS Ostrovia Ostrów:

Seniorzy:
Aleksiej Charczenko - 8,27
Mariusz Staszewski - 7,94
Adrian Gomólski - 7,08
Cory Gathercole (Australia) - 6,50
Charlie Gjedde (Dania) - 6,50
Tobias Kroner (Niemcy) - 6,50
Mariusz Węgrzyk - 6,32
Zbigniew Czerwiński - 5,85
Sebastian Brucheiser - 2,50
Emil Idziorek - 2,50

Juniorzy:
Witalij Biełousow (Rosja) - 6,50
Władimir Borodulin (Rosja) - 6,50
Kasper Lykke Nielsen (Dania) - 6,50
Łukasz Sówka - 2,50

Kontrakty bez aneksu finansowego (warszawskie):
Ricky Ashworth (Wielka Brytania) - 6,50
Matija Duh (Słowenia) - 6,50
Jari Makinen (Finlandia) - 6,50
Thomas Stange (Niemcy) - 6,50
Siergiej Sygryszew (Rosja) - 6,50
Patryk Głowania - 2,50
Grzegorz Kłopot - 2,50

Trener:
Jan Grabowski

Przyszli:
Kasper Lykke Nielsen (Dania), Tobias Kroner (Gdańsk), Jan Grabowski, Cory Gathercole (Piła), Emil Idziorek (Łódź), Władimir Borodulin (Kraków), Łukasz Sówka (Zielona Góra), Mariusz Węgrzyk (Rybnik), Aleksiej Charczenko (Piła), Charlie Gjedde (Daugavpils), Thomas Stange (Niemcy), Adrian Gomólski (Ostrów)

Odeszli:
Daniel Pytel (Rybnik), Marcel Kajzer (Częstochowa), Krystian Klecha (Poznań), Karol Sroka (bez klubu), Piotr Szóstak (bez klubu), Shane Parker (bez klubu), Daniel Davidsson (bez klubu), Maks Gregoric (bez klubu), Thomas Soerensen (bez klubu)

480fbcd85fde3300988975.gifKolejarz Rawicz:

Seniorzy:
Sebastian Alden (Szwecja) - 8,80
Eric Andersson (Szwecja) - 7,25
Wiktor Gołubowskij (Rosja) - 7,18
Claus Vissing (Dania) - 6,50
Marcin Nowaczyk - 5,56
Piotr Dziatkowiak - 4,50

Juniorzy:
Andre Hertzberg (Szwecja) - 6,50
Stevan Mauer (Niemcy) - 6,50
Simon Nielsen (Dania) - 6,50
Aleksander Schaaf (Austria) - 6,50
Lukas Simon (Austria) - 6,50
Anton Rosen (Szwecja) - 6,11
Marek Łozowicki - 2,50
Adrian Wojewoda - 2,50

Kontrakty bez aneksu finansowego (warszawskie):

Alan Marcinkowski - 6,18
Maciej Jąder - 2,50
Marcin Sekula - 2,50

Trener:
Piotr Żyto

Przyszli:
Claus Vissing (Łódź), Piotr Dziatkowiak (Piła), Piotr Żyto (Zielona Góra), Simon Nielsen (Dania), Andre Hertzberg (Szwecja), Adrian Wojewoda (Zielona Góra)

Odeszli:
Tobiasz Musielak (Leszno), Michael Diener (bez klubu), Erik Pudel (bez klubu), Robert Petersson (bez klubu)

49a1830ab4b28003296741.gifborder=0Polonia Piła:

Seniorzy:
Andriej Korolew - 7,80
Paweł Staszek - 7,52
Max Dilger (Niemcy) - 6,50
Jason Doyle (Australia) - 6,50
Jack Hargraves (Wielka Brytania) - 6,50
Danił Iwanow (Rosja) - 6,50
Hynek Stichauer (Czechy) - 6,50
Piotr Rembas - 5,33
Mariusz Franków - 2,50
Marcin Kozdraś - 2,50

Juniorzy:
Przemysław Pawlicki - 9,58
Oliver Bernzton (Szwecja) - 6,50
Anders Mellgren (Szwecja) - 6,50
Cyprian Szymko - 3,04
Patryk Dolny - 2,50
Radosław Małuch - 2,50
Piotr Pawlicki - 2,50
Marcin Wawrzyniak - 2,50
Dawid Wiwatowski - 2,50

Kontrakty bez aneksu finansowego (warszawskie):

Adrian Kozłowski - 2,50
Michał Łopaczewski - 2,50
Tomasz Łukaszewicz - 2,50

Trener:
Piotr Szymko

Przyszli:
Marcin Wawrzyniak (Gniezno), Hynek Stichauer (Kraków), Max Dilger (Opole), Jack Hargraves (Wielka Brytania), Oliver Bernzton (Szwecja), Anders Mellgren (Szwecja), Paweł Staszek (Krosno), Jason Doyle (Gniezno), Tomasz Łukaszewicz (Rawicz), Mariusz Franków (Opole), Przemysław Pawlicki (Leszno), Piotr Pawlicki (Leszno)

Odeszli:
Cory Gathercole (Ostrów), Simon Stead (Lublin), Piotr Dziatkowiak (Rawicz), Aleksiej Charczenko (Ostrów), Piotr Świst (Równe), Krzysztof Pecyna (Gniezno), Wojciech Żurawski (Grudziądz), Henning Bager (Krosno), Rene Deddens (koniec kariery), Mathias Bartz (bez klubu), Mateusz Mikorski (bez klubu), Robert Mikołajczak (bez klubu), Denis Stojs (bez klubu), Wiaczesław Kazaczuk (bez klubu)

480fbcd80ab07995256658.gifKolejarz Opole:

Seniorzy:
Marcin Jędrzejwski - 7,86
Ben Barker (Wielka Brytania) - 6,50
Ricky Kling (Szwecja) - 6,50
Travis McGowan (Australia) - 6,50
Igor Kononow (Rosja) - 5,87
Michał Mitko - 5,68
Rafał Fleger - 3,80
Adam Czechowicz - 2,50

Juniorzy:
Jan Holub (Czechy) - 6,50
Justin Sedgmen (Australia) - 6,50
Łukasz Bojarski - 2,50
Piotr Czerwiński - 2,50
Josh Grajczonek - 2,50
Kamil Lisoń - 2,50

Kontrakty bez aneksu finansowego (warszawskie):
Fredrich Wallner (Austria) - 6,50
Kamil Mistygacz - 2,50

Trener:
Andrzej Maroszek

Przyszli:
Rafał Fleger (Rybnik), Justin Sedgmen (Miszkolc), Travis McGowan, Marcin Jędrzejwski (Łódź), Kamil Mistygacz (Lublin)

Odeszli:
Christian Ago (Kraków), Max Dilger (Piła), Ilia Bondarenko (Równe), Mariusz Franków (Piła), Dawid Cieślewicz (koniec kariery), Marcin Piekarski (bez klubu), Marek Czerwiński (bez klubu), Paweł Chudy (bez klubu), Łukasz Sussman (bez klubu), Tomasz Wolniewicz (bez klubu), Roman Iwanow (bez klubu), Ulrich Ostergaard (bez klubu)

480ffa6285516922698599.gifKSM Krosno:

Seniorzy:
Josef Franc (Czechy) - 6,50
Kenneth Hansen (Dania) - 6,50
Krister Jacobsen (Dania) - 6,50
Jan Jaros (Czechy) - 6,50
Martin Malek (Czechy) - 6,50
Patrick Noergaard (Dania) - 6,50
Zdenek Simota (Czechy) - 6,50
Grzegorz Knapp - 6,12
Laszlo Szatmari (Węgry) - 3,52
Damian Celmer - 3,38
Borys Miturski - 2,50

Juniorzy:
Roman Cejka (Czechy) - 6,50
Michael Hadek (Czechy) - 6,50
Pavol Pucko (Czechy) - 6,50
Aleksander Conda (Słowenia) - 3,05
Dawid Bąk - 2,50
Mateusz Wieczorek - 2,50

Kontrakty bez aneksu finansowego (warszawskie):

Henning Bager (Dania) - 6,50
Michaił Oneszko (Ukraina) - 6,50
Paweł Machnik - 2,50
Piotr Machnik - 2,50
Mateusz Szostek - 2,50

Trener:
Ireneusz Kwieciński

Przyszli:
Damian Celmer (Poznań), Borys Miturski (Częstochowa), Zdenek Simota (Łódź), Aleksander Conda (Miszkolc), Pavol Pucko (Poznań), Roman Cejka (Czechy), Dawid Bąk (Ostrów), Laszlo Szatmari (Miszkolc), Michael Hadek (Lublin), Henning Bager (Piła), Michaił Oneszko (Ukraina)

Odeszli:
Mads Korneliussen (Kraków), Adrian Osmólski (Łódź), Krzysztof Stojanowski (Gdańsk), Paweł Staszek (Piła), Bartosz Kasprowiak (bez klubu), Przemysław Dądela (Kraków), Henrik Vedel (bez klubu)

48100c218d436234727425.gifSpeedway Wanda Kraków:

Seniorzy:
Patryk Pawlaszczyk - 6,79
Oleg Bieszczastnow (Rosja) - 6,50
Tobias Busch (Niemcy) - 6,50
Roberto Haupt (Niemcy) - 6,50
Mads Korneliussen (Dania) - 6,50
Kenni Larsen (Dania) - 6,50
Claes Nedermark (Dania) - 6,50
Peter Papp (Węgry) - 6,50
Jewgienij Sidorin (Rosja) - 6,50
Jozsef Tabaka (Węgry) - 6,25
Sławomir Pyszny - 4,56
Bartosz Szymura - 4,05
Janusz Baniak - 2,50
Przemysław Dądela - 2,50

Juniorzy:
Christian Ago (Szwecja) - 6,50
Alexander Edberg (Szwecja) - 6,50
Marcel Helfer (Niemcy) - 6,50
Michael Thoernblom (Szwecja) - 6,50
Mariusz Konsek - 2,50

Trener:
Mirosław Korbel

Przyszli:
Sławomir Pyszny (Rybnik), Mads Korneliussen (Krosno), Jozsef Tabaka (Miszkolc), Kenni Larsen (Dania), Michael Thoernblom (Szwecja), Christian Ago (Opole), Alexander Edberg (Lublin), Marcel Helfer (Niemcy), Tobias Busch (Tarnów), Peter Papp (Węgry), Oleg Bieszczastnow (Lublin), Jewgienij Sidorin, Roberto Haupt (Piła), Przemysław Dądela (Krosno)

Odeszli:
Andriej Kudriaszow (Grudziądz), Władimir Borodulin (Ostrów), Roman Chromik (Rybnik), Hynek Stichauer (Piła), Grzegorz Stróżyk (Świętochłowice), Siemen Własow (Miszkolc), Danił Iwanow (Miszkolc), Jarosław Poljuchowicz (Równe), Stanisław Ogorodnik (Równe), Jewgienij Czepin (bez klubu), Władimir Dubinin (bez klubu), Siergiej Borisenko (bez klubu)

4968ebdd91937477305981.gifKaskad Równe:

Seniorzy:
Piotr Świst (Polska) - 8,93
Stanisław Burza (Polska) - 8,17
Tomasz Rempała (Polska) - 7,84
Mariusz Fierlej (Polska) - 6,50
Ilja Bondarenko (Rosja) - 6,50
Władimir Dubinin (Rosja) - 6,50
Aleksiej Guzajew (Rosja) - 6,50
Aleksandr Borodaj (Ukraina) - 2,50
Władimir Kołodij jr (Ukraina) - 2,50
Władiimir Omeljan (Ukraina) - 2,50
Jarosław Poljuchowicz (Ukraina) - 2,50

Juniorzy:
Denis Nosow (Rosja) - 6,50
Jewgienij Szczepin (Rosja) - 6,50
Siergiej Juzepczuk (Ukraina) - 2,50
Paweł Kondratiuk (Ukraina) - 2,50
Jewgienij Krawczuk (Ukraina) - 2,50
Witalij Łysak (Ukraina) - 2,50
Stanisław Mielinczuk (Ukraina) - 2,50
Stanisław Ogorodnik (Ukraina) - 2,50

Trener:
Piotr Świst

Przyszli:
Tomasz Rempała (Lublin), Stanisław Burza (Łódź), Denis Nosow (Rosja), Ilja Bondarenko (Opole), Mariusz Fierlej, Piotr Świst (Piła), Władiimir Omeljan (Lublin), Władimir Kołodij (Lublin), Stanisław Ogorodnik (Kraków), Jarosław Poljuchowicz (Kraków), Aleksandr Borodaj (Lublin)

Odeszli:


Zestawienie KSM zawodników
KLIKNIJ TUTAJ!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (1889):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • STAL GORZÓW!!! 0
    Stal Gorzów mistrzem Polski jest
    skład
    Tomasz Gollob
    Nicki Pedersen
    Niels Kristian Iversen
    Hans Andersen
    Artur Mroczka
    Bartosz Zmarzlik
    Paweł Zmarzlik
    Łukasz Cyran
    Adrian Cyfer
    Odpowiedz Zgłoś
  • fan z Ekstraligi 0
    a ja tu dla Was z Ekstraligi powiem Wam że rewolucji w tej lidze nie będzie
    ewentualnie wyrównają się zespoły ale może odejść KoRNELIUSSEN i Pawliccy będzie orzeł łozd króloował i rawag ale jak już mówiłem rewolucji nie będzie
    Odpowiedz Zgłoś
  • masterfrieza 0
    Niemal każdy typował Piłę na 7/8 miejscu hehehehehehehe...
    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (1886)
Pokaż więcej komentarzy (1889)
Pokaż więcej komentarzy (1889)
Pokaż więcej komentarzy (1889)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×