KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Kołodziej wygrał w Krakowie (wyniki)

Janusz Kołodziej wygrał sobotni Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krakow. Pozostałe Miejsca na podium zajęli Sebastian Ułamek oraz Jozsef Tabaka.

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski

1. Janusz Kołodziej (Unia Leszno) - 19 (2,2,3,3,3,3,3) (1. miejsce w finale)
2. Sebastian Ułamek (Tauron Azoty Tarnów) - 20 (3,3,3,3,3,3,2) (2. miejsce w finale)
3. Jozsef Tabaka (Speedway Wanda Kraków) - 12 (1,2,1,3,2,2,1) (3. miejsce w finale)
4. Andriej Karpow (KS ROW Rybnik) - 13 (1,3,3,1,3,2,0) (4. miejsce w finale)
5. Greg Hancock (Stelmet Falubaz Zielona Góra) - 12 (2,3,2,2,3,0)
6. Patryk Pawlaszczyk (Speedway Wanda Kraków) - 9 (3,3,2,0,1,d)
7. Grzegorz Walasek (Polonia Bydgoszcz) - 9 (3,1,2,2,d,1)
8. Sławomir Pyszny (Speedway Wanda Kraków) - 7 (2,2,0,1,2)
9. Andriej Kudriaszow (GTŻ Grudziądz) - 6 (1,1,3,d,1)
10. Mariusz Fierlej (Speedway Wanda Kraków) - 6 (3,1,1,1,u)
11. Wojciech Lisiecki (Start Gniezno) - 6 (2,2,0,1,1)
12. Jacek Rempała (Orzeł Łódź) - 6 (1,0,2,2,1)
13. Christian Ago (Speedway Wanda Kraków) - 5 (0,0,w,3,2)
14. Adam Skórnicki (Unia Leszno) - 5 (0,0,1,2,2)
15. Łukasz Kret (PGE Marma Rzeszów) - 1 (0,1,d,0,0)
16. Arkadiusz Jendrej (Lubelski Węgiel KMŻ) - 1 (w,0,1,0,0)

Bieg po biegu:
1. Fierlej, Hancock, Rempała, Skórnicki
2. Walasek, Kołodziej, Karpow, Kret
3. Pawlaszczyk, Pyszny, Tabaka, Ago
4. Ułamek, Lisiecki, Kudriaszow, Jendrej (w/zdub)
5. Ułamek, Kołodziej, Fierlej, Ago
6. Hancock, Pyszny, Kret, Jendrej
7. Pawlaszczyk, Lisiecki, Walasek, Rempała
8. Karpow, Tabaka, Kudriaszow, Skórnicki
9. Kudriaszow, Pawlaszczyk, Fierlej, Kret (d4)
10. Kołodziej, Hancock, Tabaka, Lisiecki
11. Karpow, Rempała, Jendrej, Ago (w/zdub)
12. Ułamek, Walasek, Skórnicki, Pyszny
13. Tabaka, Walasek, Fierlej, Jendrej
14. Ułamek, Hancock, Karpow, Pawlaszczyk
15. Kołodziej, Rempała, Pyszny, Kudriaszow (d4)
16. Ago, Skórnicki, Lisiecki, Kret
17. Karpow, Pyszny, Lisiecki, Fierlej (u3)
18. Hancock, Ago, Kudriaszow, Walasek (d/start)
19. Ułamek, Tabaka, Rempała, Kret
20. Kołodziej, Skórnicki, Pawlaszczyk, Jendrej

Półfinały:
21. Ułamek, Karpow, Kudriaszow, Pawlaszczyk (d)
22. Kołodziej, Tabaka, Walasek, Hancock

Finał:
23. Kołodziej, Ułamek, Tabaka, Karpow (d)

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (74)
Zobacz więcej komentarzy (61)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×