WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Piotr Pawlicki najlepszy w Złotym Kasku (wyniki)

Zwycięstwem Piotra Pawlickiego zakończył się rozegrany w sobotę w Gorzowie Wielkopolski finał Złotego Kasku. Drugie miejsce zajął Grzegorz Zengota, a na najniższym stopniu podium stanął Przemysław Pawlicki.
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

Awans do eliminacji do cyklu Grand Prix uzyskała najlepsza siódemka. 

Wyniki:
1. Piotr Pawlicki - 12+3 (2,2,3,2,3)
2. Grzegorz Zengota - 12+2 (3,2,3,3,1)
3. Przemysław Pawlicki - 11+3 (1,3,1,3,3)
4. Krzysztof Kasprzak - 11+2 (3,3,1,2,2)
5. Piotr Protasiewicz - 11+1 (3,2,3,3,0)
6. Rafał Okoniewski - 11+0 (2,3,2,1,3)
7. Patryk Dudek - 10 (3,2,1,2,2)
8. Krzysztof Buczkowski - 10 (2,3,2,1,2)
9. Grzegorz Walasek - 7 (2,1,0,3,1)
10. Dawid Stachyra - 6 (0,1,3,2,0)
11. Sebastian Ułamek - 5 (0,1,2,1,1)
12. Mirosław Jabłoński - 5 (1,1,1,0,2)
13. Łukasz Jankowski - 4 (1,0,d,0,3)
14. Rune Holta - 3 (1,0,0,1,1)
15. Daniel Jeleniewski - 2 (0,d,2,0,0)
16. Robert Miśkowiak - 0 (w,0,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Dudek, Okoniewski, Holta, Ułamek
2. Zengota, Walasek, Prz. Pawlicki, Jeleniewski
3. Ksprzak, Pi. Pawlicki, Jabłoński, Stachyra
4. Protasiewicz, Buczkowski, Jankowski, Miśkowiak (w)
5. Okoniewski, Zengota, Jabłoński, Miśkowiak
6. Prz. Pawlicki, Protasiewicz, Stachyra, Holta
7. Buczkowski, Pi. Pawlicki, Ułamek, Jeleniewski (d/start)
8. Kasprzak, Dudek, Walasek, Jankowski
9. Pi. Pawlicki, Okoniewski, Prz. Pawlicki, Jankowski (d)
10. Zengota, Buczkowski, Kasprzak, Holta
11. Protasiewicz, Ułamek, Jabłoński, Walasek
12. Stachyra, Jeleniewski, Dudek, Miśkowiak
13. Protasiewicz, Kasprzak, Okoniewski, Jeleniewski
14. Walasek, Pi. Pawlicki, Holta, Miśkowiak
15. Zengota, Stachyra, Ułamek, Jankowski
16. Prz. Pawlicki, Dudek, Buczkowski, Jabłoński
17. Okoniewski, Buczkowski, Walasek, Stachyra
18. Jankowski, Jabłoński, Holta, Jeleniewski
19. Prz. Pawlicki, Kasprzak, Ułamek, Miśkowiak
20. Pi. Pawlicki, Dudek, Zengota, Protasiewicz 

Bieg dodatkowy o 3. miejsce:
21. Prz. Pawlicki, Kasprzak, Protasiewicz, Okoniewski 

Bieg dodatkowy o 1. miejsce:
22. Pi. Pawlicki, Zengota

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (435):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • rybka13 0
    a co z gwiazdorem Buczkowskim ,taki fenomenalny był w lidze ,a tu taki zawód 8 miejsce ,smiech ,nie chwalmy dnia przed zachodem słońca ,super zawodnik wygrywa wszędzie ,a nie tylko sporadycznie.
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • smok 0
    A na dodatek wygrał Piotr Pawlicki, którego Buczek pokonał w zasadniczej.
    smok Chłop zrobił 10 punktów i jest ósmy, i nie przeszedł...
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • smok 0
    Chłop zrobił 10 punktów i jest ósmy, i nie przeszedł...
    [ 1 komentarz w tej dyskusji ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (432)
Pokaż więcej komentarzy (435)
Pokaż więcej komentarzy (435)
Pokaż więcej komentarzy (435)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×