Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Klub nie płaci od kilku spotkań - komentarze po meczu Polonia Bydgoszcz - Dospel Włókniarz Częstochowa

W ostatnim meczu ligowym sezonu 2012 na własnym torze Polonia Bydgoszcz zremisowała 45:45 z Dospelem Włókniarzem Częstochowa. Nie takiego pożegnania ze swoimi kibicami spodziewali się gospodarze.
Marcin Kozłowski
Marcin Kozłowski

Jarosław Dymek (menedżer Dospela Włokniarza): Mogliśmy zdobyć trzy punkty, mogliśmy wracać z niczym. Mamy dwa "oczka" i z tego się cieszymy, choć na pewno niedosyt pozostał. Nie ukrywam bowiem, że do Bydgoszczy przyjechaliśmy po zwycięstwo. Spodziewailiśmy się bardzo trudnego meczu i taki był. Dziękuję chłopakom za walkę do końca i dali z siebie wszystko. Szkoda, że w sobotę straciliśmy naszych juniorów. Hubert Łęgowik wciąż przebywa w gorzowskim szpitalu. Artur Czaja był dziś z nami, ale jest tak mocno poobijany, że nie był w stanie pojechać w zawodach. 

Robert Sawina (menedżer Polonii Bydgoszcz): Nie jestem zadowolony z rezultatu. To był nasz ostatni ligowy mecz w Bydgoszczy i chcieliśmy wygrać. Wiem, że zawiedliśmy kibiców, co słychać (nawiązanie do wydarzeń sprzed parkingu). Przed zawodami byliśmy bardzo skoncentrowani. Niestety, na torze nie byliśmy w stanie zwyciężyć rywala. Nie ukrywam, że brakuje nam Roberta Kościechy, za którego dziś nie zdecydowałem się zastosować zastępstwa zawodnika. Mniej skuteczny niż zwykle był Sajfutdinow. Emil w Szwecji miał jednak upadek i startował z poparzonymi palcami.

Daniel Nermark (Dospel Włókniarz): Ze swojego wyniku jestem zadowolony. Z rezultatu spotkania też, choć bardzo szkoda straconego punktu. Tym bardziej, że wszystko wydarzyło się na ostatnich metrach. To były bardzo trudne zawody.

Tomasz Gapiński (Polonia Bydgoszcz): Będę mówił tylko o sobie. Nie mogłem znaleźć optymalnego ustawienia motocykli. Byłem szybki na starcie, a wolny na trasie. Zmieniałem motory, a spodziewanych efektów nie było. Nie mogłem poszukać prędkości. Na pewno chciałem zdobyć więcej punktów, ale nie udało się. Goście byli dziś lepsi, przede wszystkim wygrywali indywidualnie wyścigi. Menedżer nie jest winny, że straciliśmy punkty. To my słabo pojechaliśmy i zawaliliśmy spotkanie. Sezon się kończy, więc muszę coś jeszcze powiedzieć. Fatalnie układa się nasza współpraca z prezesem klubu. Nie dostajemy biletów na mecze dla rodzin. Gdyby na spotkania przychodził komplet kibiców zrozumiałbym to. Ale trybuny świecą pustkami. Ponadto klub nie płaci od kilku spotkań. Nie dostałem pieniędzy za osiem meczów. Może dlatego dzisiejsze spotkanie zakończyło się takim rezultatem.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (64):

 • czefan Zgłoś komentarz
  Sytuacja w meczu Bydgoszcz-Częstochowa i Tarnów-Zielona Góra była identyczna. W 14 biegu za seniora jechał junior i zerwał taśmę. I za niego nie mógł jechać drugi junior i bieg odbył
  Czytaj całość
  się w trójkę. To jak, czy w Bydgoszczy obowiązywał inny regulamin a w Tarnowie inny?
  • unia tarnow Zgłoś komentarz
   Gapa czyli przyznałeś sie do sprzedania meczu a po drugie to co jeszcze dla sąsiadów byś chciał bilety pazerny człowieku!! ja bym sie wstydził nawet przyznawać że żebrzesz o bilety
   Czytaj całość
   brak honoru żenada itd.....
   • Frantz z Bydzi Zgłoś komentarz
    Prezio do raportu! Oddaj kasę zawodnikom i oddaj za bilet pacanie!
    • MATUCH Zgłoś komentarz
     BRAWO DLA GAPY!!!!!!!! Tak jest o to chodzi jeśli odejdziesz tutaj będziesz szanowany pamiętaj. WON DERING
     • Dragu Zgłoś komentarz
      gdzie jest gacek ? :D:D ma do powiedzenia w kazdym temacie pozostalych 9 druzyn a tu cisza ? :)
      • Rafi CKMW Zgłoś komentarz
       Do Kibicow Sparty.Wy nie spadniecie.
       • miroslaw998 Zgłoś komentarz
        Biedny ten Gapiński.Nie tak dawno Komarnicki oficjalnie na łamach prasy i przed kamerami nazwał go ,eszkoda nawet przypominać.Teraz w Bydzi po tej wypowiedzi też miejsca nie ma.Ciekawe
        Czytaj całość
        gdzie teraz trafi bo bydgoskiego betonu tą wypowiedzią nieskruszy.Gdzie czasy że Polonii bali się wszyscy?Gdzie czasy żejak już trafił się ktoś spoza Bydgoszczy to coś reprezentował?Gapa,złam sobie coś najlepiej jak Lucek i idz na chorobowe.On pomógł swoim,ma spoko od żużla a "wielki" menago już płacze że brak go wskładzie.Bydgoszczy nie stać na żużel.Kasy chłopie oczekujesz? A za co?Od kogo?
        • tramwajem do ratusza Zgłoś komentarz
         mecz ustawiony, po 9 biegu mowilem glosno na stadionie ze bedzie remis, i co? kibice nie są debilami, za rok na pydzie będzie max 2 tysiące naiwnych kibicow.
         • ckm___fan Zgłoś komentarz
          14. (68,87) Hancock, Jonsson, Vaculik, Dudek (t) 4:2 (56:28)Dudek jako rezerwa, taśma i nikt nie wpada na idiotyczny bo niedozwolony regulaminem pomysł zastępowania go Strzelcem! i co wy na
          Czytaj całość
          to
          • ckm___fan Zgłoś komentarz
           14. (68,87) Hancock, Jonsson, Vaculik, Dudek (t) 4:2 (56:28)Dudek jako rezerwa, taśma i nikt nie wpada na idiotyczny bo niedozwolony regulaminem pomysł zastępowania go Strzelcem!Wypad obydwaj
           Czytaj całość
           jak najdalej od prowadzenia zespołu. Nadajecie się co najwyżej prowadzić warzywniak byle niezbyt duży bo i to Was przerośnie.
           • ckm___fan Zgłoś komentarz
            Art. 718. 1. W biegach I – XV, zawodnik z numerem startowym 1-5 lub 9-13, który po zapaleniu zielonego światła startowego dotknie przednim kołem taśm maszyny startowej, będzie
            Czytaj całość
            wykluczony z biegu lecz w biegu powtórzonym może być zastąpiony przez zawodnika rezerwy zwykłej. Zastępstwo takie jest zawsze rezerwą zwykłą, niezależnie od rodzaju rezerwy zawodnika wykluczonego. 2. Do XIII biegu włącznie, zawodników z numerami 6-7 i 14-15 może zastąpić rezerwa taktyczna tylko odpowiednio z numerami startowymi 6-7 i 14-15. Moim zdaniem Curyło zdobył punkt w 13biegu który powinien być zredukowany do 0, na naszą korzyść. Dlatego że pojechał za Woźniaka gdy dotknął taśmy, nawet w Gdańsku dzisiaj była podobna sytuacja Pieszczek dotknął taśmy i Szymko go nie zastąpił. Proszę o przeanalizowanie i odwołanie się w razie błędu Bydgoszczan i sędziego, Bydgoszczy nie będzie zależeć na pkt, a nam bardzo.
            • tiger Marma Rzeszów Zgłoś komentarz
             Oj Panie Gapiński, żałosna jest ta Pana wypowiedź, szczególnie jej końcówka.
             • Laguna Bydg Zgłoś komentarz
              Kibice narzekali na Dombrowicza i Wojciechowskiego mówili Bruski i Dering będą lepsi. He he. Nie wszyscy są naiwni.
              Zobacz więcej komentarzy (51)
              Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
              ×