KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Udany przewrót w Wybrzeżu. Terlecki prezesem spółki, Zdunek prezesem stowarzyszenia

W środę odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia GKŻ Wybrzeże, podczas którego odwołano jego dotychczasowy zarząd. Oznacza to, że prezesem GKS Wybrzeże S.A. zostanie Robert Terlecki.

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski

Przede wszystkim zmieniono władze Stowarzyszenia GKŻ Wybrzeże. Odwołani zostali Marcin Skabowski i Romuald Owsiany a w ich miejsce powołano Tadeusza Zdunka, który został prezesem GKŻ Wybrzeże oraz Marka Piłata na nowego wiceprezesa Stowarzyszenia. - Największy sukces odniósł Tadeusz Zdunek, który został prezesem Stowarzyszenia GKŻ Wybrzeże. Ustalimy cały harmonogram działania i wkrótce zostanę zaprzysiężony na prezesa spółki. Czekają nas też rozmowy z Jonassonem, który czeka na spotkanie, aby załatwić sprawy. Musimy się ze wszystkim zmierzyć jak najszybciej - powiedział Robert Terlecki w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl.

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia GKŻ Wybrzeże przebiegło zgodnie z oczekiwaniami Terleckiego. Podjęto uchwałę, na mocy której nowy zarząd Stowarzyszenia GKŻ Wybrzeże powoła go na funkcję Prezesa Spółki 6 grudnia 2012 roku. Tym samym zmieni na stanowisku Macieja Polnego. Nowym wiceprezesem będzie Henryk Solarski, przedstawiciel głównego sponsora klubu, firmy Star Carboline.

Warto dodać, że pod Stadionem im. Zbigniewa Podleckiego zebrało się około dwustu osób, które w większości opowiadały się za kandydaturą Roberta Terleckiego.

W czwartek o godzinie 14:00 zorganizowana zostanie konferencja prasowa, na której Robert Terlecki przybliży plan działania na najbliższe dni.

Kibice zgromadzeni pod stadionem (fot. Tomasz Oktaba) Kibice zgromadzeni pod stadionem (fot. Tomasz Oktaba)
Zadowolony Robert Terlecki (fot. Tomasz Oktaba) Zadowolony Robert Terlecki (fot. Tomasz Oktaba)
Kibice Wybrzeża zebrani pod stadionem (fot. Tomasz Oktaba) Kibice Wybrzeża zebrani pod stadionem (fot. Tomasz Oktaba)
Kibice rozwiesili w parku maszyn transparent Kibice rozwiesili w parku maszyn transparent "SOS dla GKS" (fot. Tomasz Oktaba)
Terlecki w otoczeniu kibiców (fot. Tomasz Oktaba) Terlecki w otoczeniu kibiców (fot. Tomasz Oktaba)
Jednym z członków Stowarzyszenia GKŻ Wybrzeże jest Leszek Blanik (fot. Tomasz Oktaba) Jednym z członków Stowarzyszenia GKŻ Wybrzeże jest Leszek Blanik (fot. Tomasz Oktaba)
Podczas gdy kibice czekali na wyniki, z komina Bramy Maratońskiej zaczął wydobywać się biały dym, co wyraźnie rozbawiło fanów (fot. Tomasz Oktaba) Podczas gdy kibice czekali na wyniki, z komina Bramy Maratońskiej zaczął wydobywać się biały dym, co wyraźnie rozbawiło fanów (fot. Tomasz Oktaba)
Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (66)
 • Dawson Zgłoś komentarz
  dzisiaj powinny sie zakonczyc rozmowy z THJ i popoludniu Tomas powinien jako pierwszy kontrakt podpisac
  • real gorzow Zgłoś komentarz
   to jest ten gosc co ma pomysl na zuzel! robic wesole miasteczko w trakcie meczu. wpisuje sie wiec w ogolny trend: mniej halasu mniej scigania gorsze sklady i wiecej zabawy! - czyt. projekt
   Czytaj całość
   "mniej zuzla w zuzlu".
   • Amadeusz Zgłoś komentarz
    Oj nawet nie wiesz bardzo się tutaj mylisz, dlatego boli mnie że są jeszcze ludzie o takich poglądach... Szanuj chociaż nasze prawo... Polski kodeks karny stanowi, iż ukaraniu podlega
    Czytaj całość
    osoba, która propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwowy (w tym komunistyczny) albo nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych lub wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość.
    • chrismcski Zgłoś komentarz
     Jasne, wybrali nowego papieża, po śmierci poprzedniego. a nawiasem pisząc, macie nasrane w głowach ci, którzy zostają fanami kogoś, kto nie zrobił jeszcze nic dla naszego GKSu. Niech
     Czytaj całość
     zacznie działać, wtedy i ja zostanę jego fanem, na razie tylko obietnice zmian na lepsze. No chyba że sam Terlecki sobie "klika" zostań fanem :)
     • tunerr1410 Zgłoś komentarz
      Masz racje z tymi mechanikami jak nasz dobrych chłopaków i pracują za normalną kasę to zawodnik szuka oszczędności i za nie wielką kasę dostanie papruna ,tak jest albo było u Pieszczka
      Czytaj całość
      np;50 imprez w sezonie plus treningi spinka taty za co za nie dużą kasę to nie ma co się dziwić że chłopak przeszedł do Laguty ,podobna sytuacja była u PEPE-STACHYRY ojcowie są teraz na uboczu i zawodnicy zaczeli jeżdzić ,teraz tata Krychy złapie much do nosa i powie że zmieniają klub a mają wybór ,tylko jest pytanie są na obczyżnie a nie w domu żeby nie było zonga .
      • Nietzwietz Zgłoś komentarz
       Jakie Robert Terlecki przyjął imię jak został papieżem Wybrzeża??? Oby nie Maciej II.
       • alfa164 Zgłoś komentarz
        To dziś kontrakty teraz zrobi się gorąco...
        • tunerr1410 Zgłoś komentarz
         Dobrze przedmówca napisał o tacie Pieszczka niech się zajmie swoją robotą na komisie a młodego zostawi bo przy jego mądrościach to Krystian zaczął słabo jeżdzić zresztą było
         Czytaj całość
         widać ,pojawił się nowy mechanik i Krystian trzy końcowe miesiące miał bardzo dobre a nie zadowolenie że zmiana prezesa skończy się forowanie jednego juniora ,Krystian buduj team bo zostałeś bez mechaników .
         • dzidziuch Zgłoś komentarz
          Fot 5: Michał Piróg w otoczeniu Roberta Terleckiego? Ciekawe co on tam robi :)
          • Łukaszek z Falubazu Zgłoś komentarz
           Habemus Papa kardynałem Terlecki.
           • pawel88 Zgłoś komentarz
            Niczym Papież,biały dym ;) Powodzenia.
            • wuja Zgłoś komentarz
             A kibole jak zwykle są mamieni kasą... Miesza się im w głowach... i tak ciągle zmieniają się władze...
             • antyrzeszow Zgłoś komentarz
              W końcu koniec tej szopki mam teraz nadzieje że wróci normalność i Terlecki będzie mógł działać a co zdziała to czas pokaże oby mnie nie rozczarował bo mnie swoimi gadkami do końca
              Czytaj całość
              do siebie nie przekonał a co do Krych to był by jego największy błąd jak by zmienił klub kasa to nie wszystko nie jeden sie na niej przewiózł a rok w 1 lidze to nie dramat a walczyć będzie z kim z tego co wiem to team Pieszczka wyraźnie podniósł żądania finansowe czyż by po to by nie jeździć w Wybrzeżu i znaleźć se wymówkę ze klub za mało oferuje zobaczymy co pokażą kolejne dni oby sie to dobrze skończyło dla nas kibiców i by był dobry skład bo jak patrze na nazwiska to juz wielkich armat nie ma i nie ma co sie spodziewać Gapy czy Ułamka Warda Fredki może być Suchy THJ Bogdanovs i ewentualnie Kostek jak Bydzia z nim nie podpisze i żaden klub z EL go nie będzie chciał a kto dokładnie będzie to sie zobaczy.
              Zobacz więcej komentarzy (29)
              Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
              ×
              Sport na ×