KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Michał Mitko: Znaleźć wiarygodny klub

Michał Mitko skorzystał z uprzejmości ŻKS ROW Rybnik i rozpoczął przygotowania do nowego sezonu razem z tym zespołem. Jednak nie jest przesądzone, że będzie on bronił barw tego klubu.
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

- We wtorek skorzystałem z uprzejmości ŻKS ROW Rybnik i trenowałem wspólnie z rybnickimi juniorami i adeptami. Dziękuję Prezesowi Klubu, Krzysztofowi Mrozkowi za możliwość udziału w treningu. Nie wiem jednak, czy będę regularnie pojawiał się na tych zajęciach, gdyż terminy kolidują mi z indywidualnymi treningami pod okiem mojego osobistego trenera, Mateusza Musiolika ze Studia Rekreacji i Kulturystyki SE-BI. Od kilku sezonów realizuję pod jego okiem specjalny plan treningów, do którego wprowadzamy tylko niewielkie modyfikacje. Nie chcę zmieniać czegoś, co od kilku lat po prostu się sprawdza. Oprócz indywidualnych zajęć z trenerem, w pozostałe dni tygodnia realizuję pod jego nadzorem opracowany specjalnie dla mnie plan. Ponadto uczęszczam na pływalnię oraz saunę - poinformował "Siwy" na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Wychowanek rybnickich Rekinów jest łączony przede wszystkim z ŻKS ROW Rybnik, ale nie jest przesądzone, że barwy tego klubu będzie bronił w nowym sezonie. - Pewne rozmowy już trwają, niektóre dopiero na dniach się rozpoczną. Z pewnością postaram się wybrać najlepszą dla mnie ofertę pod względem sportowym i zarazem znaleźć wiarygodny klub, w którym nie będę musiał się martwić o środki na bieżące inwestycje i remonty sprzętu w trakcie sezonu. Daję sobie czas do świąt Bożego Narodzenia, a najpóźniej do końca roku na podjęcie decyzji i podpisanie kontraktu, aby móc w spokoju rozpocząć przygotowania sprzętowe i konkretne rozmowy ze sponsorami - powiedział 24-latek.

W ostatnich sezonach Michał Mitko był liderem Kolejarza Opole. W 2012 roku "Siwy" osiągnął średnią biegową równą 1,984. Jego Kalkulowana Średnia Meczowa w sezonie 2013 wynosić będzie 4,48 dla Enea Ekstraligi, 6,45 dla I ligi i 7,74 dla II ligi.

Źródło: michalmitko.com

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
michalmitko.com
Komentarze (5)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×