KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Paweł Sadzikowski: Nie przebiliśmy oferty Kolejarza

Szybko Speedway Wanda Kraków stała się faworytem drugoligowych rozgrywek. Krakowianie w ciągu paru dni okienka transferowego podpisali kontrakty z sześcioma seniorami.
Rafał Malinowski
Rafał Malinowski

Jako ostatni z krakowskim zespołem związał się Stanisław Burza. Zadowolony z utrzymania kapitana drużyny był prezes klubu. - Rozmowy z Stasiem trwały już od dłuższego czasu, mieliśmy ustalone warunki kontraktu na sezon 2013, lecz jak to zwykle w życiu bywa nie wszystko idzie jak po sznurku. Do walki o naszego kapitana przystąpiła drużyna z Opola, która zaproponowała mu o wiele lepsze warunki finansowe i można powiedzieć to zaowocowało tym, iż Stasiu był przez ostatnie dni kojarzony z Opolem a nie Krakowem. W poniedziałek wieczorem odbyłem spotkanie ze Stasiem, na którym to po raz kolejny zaczęliśmy rozmawiać o kontrakcie na sezon 2013. Pomimo tego, że nie przebiliśmy oferty z Opola która jak na II ligę była naprawdę bardzo wysoka, a nawet nie zrównaliśmy się z nią, Stanisław zostaje u nas na kolejny sezon. Cieszę się tym bardziej iż przez ostatnie półtora roku zaprzyjaźniłem się z naszym kapitanem i zawsze odbywaliśmy szczere rozmowy i szukaliśmy wspólnie rozwiązań niektórych spraw, a najważniejsze iż w sezonie 2013 będziemy mogli dalej razem dyskutować. Poniedziałkowe spotkanie pokazuje nam w klubie, że drogę którą obraliśmy w sezonie 2012 warto jest kontynuować! - powiedział Paweł Sadzikowski w rozmowie z portalem kibicewandy.pl.

Oprócz wychowanka tarnowskich Jaskółek, w kadrze Speedway Wandy znajdują się także Oliver Allen, Rafał Fleger, Kenneth Hansen, Tobias Kroner i Matej Kus. Krakowianie muszą pozyskać jeszcze juniorów oraz wyjaśnić kwestię stadionu. - W zeszłym tygodniu odbyłem spotkanie z Dyrektorem ZiS-u Krzysztofem Kowalem na którym rozmawialiśmy o dzierżawie przez nasz Klub stadionu bezpośrednio od miasta, mam zapewnienie iż po świętach sprawa zostanie rozwiązana. Powiem tylko, że bardzo nam na tej sprawie zależy , chcemy spokojnie i pomalutku modernizować obiekt przy ul. Odmogile. Swoimi siłami i materiałami pozyskanymi od sponsorów chcemy poprawić komfort oglądania meczów żużlowych w Nowej Hucie. Czy nam to będzie dane dowiemy się po Nowym Roku - stwierdził prezes krakowskiego zespołu.

Źródło: kibicewandy.pl

Paweł Sadzikowski: Można spodziewać się kolejnych fajerwerków

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
kibicewandy.pl
Komentarze (34)
Zobacz więcej komentarzy (11)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×