Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Święto żużla od piątku w Bydgoszczy

Zaledwie trzy dni dzielą nas od największego sportowego widowiska w grodzie nad Brdą w 2013 roku! Już wkrótce w kierunku Bydgoszczy skierowane zostaną oczy kibiców żużla na całym świecie.
Andrzej Matkowski
Andrzej Matkowski

Aktualne składy drużyn: PGE Ekstraliga | eWinner 1. Liga | 2. Liga Żużlowa
W najbliższą sobotę o godzinie 19:00 wystartuje 2013 MotorSportWash.com European FIM Speedway Grand Prix. Wydarzenia towarzyszące tej imprezie rozpoczną się już we wczesne piątkowe popołudnie.

Losowanie numerów startowych po raz pierwszy w historii otwarte dla kibiców

Uroczyste świętowanie rozpocznie się w przeddzień zawodów w Centrum Handlowym Focus Mall. Już po raz piętnasty w Bydgoszczy gościć będą czołowi żużlowcy na świecie, jednak pierwszy raz w historii losowanie numerów startowych zostanie otwarte dla kibiców! Serdecznie zapraszamy na 14:30 do CH Focus Mall (parter), numery na sobotni turniej wylosuje prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski.

Moc atrakcji ...

Losowanie numerów startowych to zaledwie początek imprezy połączonej z obchodami 5. urodzin CH Focus Mall. Organizatorzy zaplanowali niezapomniane popołudnie pełne żużlowych atrakcji. Zgromadzeni kibice zobaczą prezentację motocykli, sprzętu i kevlarów. Po raz pierwszy zostanie również zaprezentowana oficjalna maskotka drużyny składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz. Kolejną niespodzianką będą wywiady przeprowadzone z zawodnikami bydgoskiej drużyny, w których fani będą mogli czynnie uczestniczyć. Nie zabraknie konkursów dla najmłodszych i nieco starszych kibiców. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody, wśród których najcenniejszymi będą bilety na bydgoską rundę Grand Prix.

Gollob, Hancock, Sajfutdinow i spółka głównymi aktorami eventu

Punktem kulminacyjnym będzie spotkanie z zawodnikami startującymi dzień później w Grand Prix. Po zakończeniu treningu w centrum handlowym pojawią się Tomasz Gollob, Greg Hancock, Emil Sajfutdinow, Andreas Jonsson, Martin Vaculik i Krzysztof Buczkowski. Zawodnicy będą rozdawać autografy i pozować do zdjęć.

W przerwie na trening

Równolegle o godzinie 17:00 na torze przy ulicy Sportowej odbędzie się oficjalny trening przed sobotnim turniejem. Centrum handlowe znajduje się zaledwie kilkaset metrów od stadionu, więc z łatwością będzie można te dwie atrakcje połączyć.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (12):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×