Malek mistrzem Słowacji, Mitko na drugim miejscu, nieudany powrót Ząbika

W niedzielę w Żarnowicy rozegrany został turniej o indywidualne mistrzostwo Słowacji. W zawodach najlepszy okazał się [tag=523]Martin Malek[/tag]. Drugie miejsce zajął [tag=2708]Michał Mitko[/tag].
Dawid Cysarz

W wyścigu finałowym wystartował także Jakub Jamróg, ale ze względu na kłopoty sprzętowe wychowanek tarnowskich Jaskółek nie ukończył decydującego biegu.

Rundę zasadniczą na czwartej pozycji ukończył Emil Pulczyński, ale junior Unibaksu Toruń odpadł w półfinale.

Do finału nie zdołał także awansować Stanisław Burza, który po rundzie zasadniczej był jedenasty. Czternaste miejsce zajął Karol Ząbik, który po prawie roku powrócił do rywalizacji na żużlowych torach.