Patryk Dudek przed finałem IMP: Cało i zdrowo odjechać zawody

W niedzielę o godzinie 18:30 w Tarnowie rozegrany zostanie finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Dla Patryka Dudka będzie to trzeci występ w karierze w tej rangi imprezie.

Mateusz Kędzierski

Młodzieżowiec Stelmetu Falubazu Zielona Góra chce przede wszystkim odjechać te zawody bez upadków. 21-latek po cichu liczy również na wywalczenie jednego z medali.

- Chcę cało i zdrowo odjechać te zawody. Ten sezon jest dla mnie bardzo długi. Teraz jest już chłodno i jeździ się coraz mniej przyjemnie. Chciałbym zakończyć sezon cało i zdrowo, to dla mnie priorytet. Po cichu liczę jednak, że zrobię w Tarnowie dobry wynik i może uda się jakiś medal przywieźć - powiedział na łamach falubaz.com Patryk Dudek.

Dodajmy, że tegoroczny sezon jest dla "Duzersa" obfity w sukcesy. 7 września młody żużlowiec triumfował w Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Polski, które rozegrane zostały na torze w Tarnowie. 21-latek zdobył także tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów oraz wywalczył złoto w Drużynowym Pucharze Świata.

Trzeci tytuł Janusza Kołodzieja? - zapowiedź finału Indywidualnych Mistrzostw Polski