Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Jeden sponsor tytularny Ostrovii na sezon 2014

Jeden sponsor tytularny wcale nie oznacza mniejszych wpływów do klubowej kasy. Tak będzie w przypadku Żużlowego Klubu Sportowego Ostrovia Ostrów Wielkopolski w sezonie 2014.
Dawid Bilski
Dawid Bilski

W minionych rozgrywkach w nazwie ostrowskiego klubu znajdowały się 3 firmy. Teraz nazwa drugoligowca brzmi MDM Komputery ŻKS Ostrovia. O tym, że ta firma będzie wspierała w mocnym stopniu ostrowski żużel włodarze informowali już na Łańcuchu Herbowym. W piątek w obecności przedstawicieli mediów doszło do oficjalnego parafowania umowy na sezon 2014.

- Jesteśmy zadowoleni z warunków finansowych podpisanej umowy. Na dzień dzisiejszy nie było większego sponsora, żeby mógł wejść w nazwę drużyny. Pozostali sponsorzy mają jeszcze dużo możliwości wspierania nas na przykład jako sponsor meczu, klubu - mówi Mirosław Wodniczak, prezes ŻKS Ostrovia.

- Z żużlem związani jesteśmy już od kilku lat. Naturalną rzeczą było, że jedziemy dalej razem. Decyzja zapadła już wcześniej po ostatnim meczu - powiedziała Marta Szymczak, właścicielka firmy MDM Komputery. Dodajmy, że jej mąż, Michał jest członkiem zarządu ostrowskiego klubu.

MDM Komputery czarny sport wspiera od 2006 roku. - Jest to jeden z naszych najlepszych partnerów do współpracy. Obie strony są bardzo z niej zadowolone - mówi sternik Ostrovii.

Zniknięcie dwóch podmiotów z nazwy ostrowskiego klubu wcale nie oznacza, że został zaciśnięty pas. Budżet Ostrovii na przyszły rok ma wynosić około 1,8 miliona złotych. - Spadliśmy sportowo do drugiej ligi, ale finansowo jest całkiem dobry wynik. Udało nam się uregulować wszystkie zadłużenia z lat wcześniejszych. W przyszłym roku  jest kilka ciekawych imprez w Ostrowie, które mają nam przynieść dodatkowy zysk - powiedział Wodniczak.

Marta Szymczak i Mirosław Wodniczak są zadowoleni z podpisanej umowy Marta Szymczak i Mirosław Wodniczak są zadowoleni z podpisanej umowy

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (5):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×