KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Zostało ich 15. Tańcem i urodą walczą o bycie podprowadzającymi Stali Gorzów

Stal Gorzów rozpoczęła już drugi etap konkursu na podprowadzające. W sobotę 15 dziewcząt pokazywało swoje umiejętności taneczne podczas zajęć z instruktorem fitness i koleżanką "po fachu".

Marcin Malinowski
Marcin Malinowski

W gorzowskiej Fabryce Formy Stal Gorzów zorganizowała pierwszą odsłonę rywalizacji w drugim etapie konkursu na podprowadzające. 15 dziewcząt pod okiem instruktora szlifowało swoje umiejętności taneczne. W ćwiczeniach pomagała była już hostessa, Agata Zienkiewicz. - Troszeczkę trzeba popracować, żeby ten zespół czterech dziewczyn tańczących pod taśmą, zgrał się ze sobą. Jest grupa dziewczyn, które bardzo dobrze dają sobie radę, mimo braku wcześniejszej styczności z tańcem, ale wystarczy trochę poćwiczyć - przyznała.

Kandydatkom podobały się zajęcia, ale jednocześnie wiedzą, o co toczy się gra, a łatwo nie jest. - Układ choreograficzny był bardzo fajny i ciekawy, a instruktor zabawny. Ciągle coś zmieniał i dokładał. Konkurencja jest mocna - mówiła Ewelina Możejko.

Jak będą wyglądać kolejne etapy konkursu? Zapowiada się bardzo gorąco i równie trudno, choć tym razem więcej będzie pozowania, aniżeli ruchu. - Następnym etapem będzie sesja zdjęciowa w Słowiance, na basenie rekreacyjnym i w saunie. Później podsumowanie w oficjalnym pubie Stali Gorzów - zdradził Arkadiusz Kuświk, specjalista ds. marketingu.
Mocno skupione i ciężko pracujące dziewczyny chcą zostać podprowadzającymi Mocno skupione i ciężko pracujące dziewczyny chcą zostać podprowadzającymi

Z tej rywalizacji zwycięsko wyjdzie tylko połowa dziewcząt, a dokładnie siedem z nich. Kibice mogą również mieć swoje typy, bo także ich głosy mogą zdecydować, kogo w kolejnym żużlowym sezonie będą oglądać pod taśmą maszyny startowej. - Głos w rękach kibiców. Zdjęcia będą udostępnione na Facebooku i za pomocą "polubień" będą wybrane trzy kandydatki - wyjaśniła Jagoda Szymczak, jedna z uczestniczek konkursu.

Jedno jest pewne. Zawody te do samego końca będą zacięte, a fani, którzy będą odwiedzać trybuny Stadionu im. Edwarda Jancarza w Gorzowie nie będą zawiedzeni.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Foto - stalgorzow.pl Foto - stalgorzow.pl
Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (26)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×