WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

W Lublinie pierwsze treningi w przyszłym tygodniu. Umowa z trenerem w najbliższych dniach

W wielu ośrodkach żużlowych w Polsce odbywają się już pierwsze treningi. W Lublinie pierwszych jazd należy się spodziewać w przyszłym tygodniu. Umowę trenerską ma podpisać Marian Wardzała.
Konrad Mazur
Konrad Mazur

Lubelski tor w poniedziałek był zbronowany, a bandy wokół niego niezałożone. Nawierzchnia wkrótce ma być przygotowana do startów - Myślę, że jeszcze w tym tygodniu, może do czwartku uporamy się z bandami pneumatycznymi i stadion będzie gotowy do użytkowania – stwierdził prezes KMŻ Lublin, Dariusz Sprawka.

Lublinianie w kadrze posiadają dwóch Australijczyków, Daveyego Watta i Camerona Woodwarda. Nie wiadomo czy ci dwaj zawodnicy pojawią się na najbliższych treningach. - Nie chcę niczego gwarantować, o tych sprawach będziemy rozstrzygać w piątek lub w poniedziałek – dodaje szef klubu z Lublina.

Lublinianie oficjalnie nadal nie posiadają szkoleniowca. Wiadomo, że w sezonie 2014 ma nim być Marian Wardzała. Kiedy w takim razie należy spodziewać się podpisania kontraktu? - W sobotę mamy szkolenia, także myślę, że nastąpi to w piątek lub w poniedziałek.

Działacze ekipy znad Bystrzycy niedawno pozyskali pierwszego młodzieżowca, którym będzie wypożyczony z Unii Tarnów Arkadiusz Madej. Wciąż pozostaje nieobsadzona druga pozycja juniorska. - Rozmawiamy z dwoma, trzema zawodnikami, którzy mogliby u nas występować w roli drugiego juniora bądź gościa, ale dopóki nie dogadamy się nie chciałbym podawać nazwisk - powiedział szef lubelskiego klubu.

Koziołki nie mają także załatwionej kwestii sponsora strategicznego. Zarząd KMŻ po odejściu Bogdanki poszukuje firmy, która zajęłaby jej miejsce w nazwie i na kevlarach. Dariusz Sprawka stwierdza, że jest to obecnie najważniejsza sprawa - Sponsor strategiczny to temat numer jeden. Prowadzę rozmowy z wieloma firmami i pozyskaliśmy kilkunastu mniejszych sponsorów. Natomiast trwają rozmowy ze sponsorami, którzy mogliby nas wesprzeć większymi kwotami jako sponsorzy tytularni, ale jest to zadanie bardziej skomplikowane zajmujące więcej czasu.

Klub nadal nie ustalił cen biletów i karnetów na nadchodzący sezon. Mają one zostać podane pod koniec miesiąca.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (19):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • pz0 0
  Sprawka twierdzi że suszą tor po ubiegł o tygodniowej zalewie, wręcz oberwaniu chmury. Czyli tłumacząc na ludzki język, gostek już na maksa wali w ch.ja.
  vader1974 No to nie są już żarty! Ani weryfikacji ani treningu ani trenera Oficjalnie ?!ani sponsora?!?!? w ogóle JEDNO DUŻE ANI!coś na torze zrobili? Czy dalej zaorane. Ja Pie...le nawet nie napiszą co się dzieję!!
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • vader1974 0
  No to nie są już żarty! Ani weryfikacji ani treningu ani trenera Oficjalnie ?!ani sponsora?!?!? w ogóle JEDNO DUŻE ANI!coś na torze zrobili? Czy dalej zaorane. Ja Pie...le nawet nie napiszą co się dzieję!!
  pz0 Sprawka był podobno ostatnio widziany na Krakowskim jak sobie nucił "jaki tu spokój, la la la la." Trzeba przyznać że ma chłop stalowe nerwy.
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • pampi1 0
  co z żużlem w lublinie?Będą coś robić? 2 liga
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (16)
Pokaż więcej komentarzy (19)
Pokaż więcej komentarzy (19)
Pokaż więcej komentarzy (19)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×