Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Oficjalnie: Patryk Dudek zawieszony!

Główna Komisja Sportu Żużlowego w komunikacie poinformowała o zawieszeniu zawodnika SPAR Falubazu - Patryka Dudka do czasu ostatecznego rozstrzygnięcia w sprawie stosowanie przez niego dopingu.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski

Jak już wcześniej pisaliśmy, z naszych informacji wynika, że test na obecność niedozwolonych substancji został przeprowadzony po meczu ligowym, który odbył się w tym roku w Gorzowie Wielkopolskim (22 czerwca).


Komunikat GKSŻ:

Główna Komisja Sportu Żużlowego Polskiego Związku Motorowego, w związku z otrzymaną od Komisji do Zwalczania Dopingu w Sporcie wstępną oceną wyników badań antydopingowych zawodnika Patryka Dudka, przeprowadzonych na podstawie próbki A, w której stwierdzono wykrycie u zawodnika substancji zabronionej, działając na podstawie art. 307 i 308 Przepisów Dyscyplinarnych Sportu Żużlowego oraz art. 7.5 Kodeksu Antydopingowego FIM, podjęła decyzję o zastosowaniu wobec zawodnika Patryka Dudka środka zapobiegawczego w postaci zawieszenia zawodnika na okres do czasu ostatecznego rozstrzygnięcia w przedmiotowej sprawie.

Od powyższej decyzji przysługuje zawodnikowi odwołanie do Trybunału PZM w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Złożenie odwołania nie wstrzymuje wykonania decyzji Głównej Komisji Sportu Żużlowego.

GKSŻ postąpiła słusznie zawieszając Patryka Dudka do czasu ostatecznego rozstrzygnięcia w sprawie stosowanie przez niego dopingu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
pzm.pl
Komentarze (226):
 • słubice Zgłoś komentarz
  wszyscy biora ale on akurat miał pecha
  • marekh Zgłoś komentarz
   zenada
   • kibicuscuscus Zgłoś komentarz
    A Duduś zamiast na dopingu dostać duże oczy to dostał duże ząbki - Toruń tobie wampirku kibicuje , i twojej mamie tez -Pozdrawiam
    • Iwona Ravelli Zgłoś komentarz
     pomyslcie co piszecie chlopak jest niewinny nie ryzykowalby cala swoja kariera
     • nacho78 Zgłoś komentarz
      Lubię Patryka, zaryzykował i stracił, gówniana sprawa po której pozostanie smród.
      • jaro1 Zgłoś komentarz
       Magia działa! Winien temu wszystkiemu na pewno jest Kryjom i cały Toruń!!!!!!!!
       • Sierżant Garcia Zgłoś komentarz
        Mam pytanie. Kto był na dopingu motor? Bo chyba nie Patryk.
        • Rzeszów1 Zgłoś komentarz
         Buca poszukaj u siebie w domu. Gdzie wyczytałem? W miejscu gdzie zamieściłeś działaczy dodając do nich polityków i podpinajac Patryka. Sam siebie nie rozumiesz. Prosze, czyli pod syna
         Czytaj całość
         sie podepniesz tylko Ty a Patryka podpinasz pod cała żużlowa "rodzine" w Zielonej. Widze ze chciałbyś by było wszystko po Twojemu i tak jak Ty chcesz. Marzenia licealisty. Nic Ci do awansu druzyny z Rzeszowa. Kolejny przykład grania pod siebie. Co do tego wszystkiego ma Rzeszów? Martw sie o swoje podwórko i kredyty. Jak dla mnie to moga wygrać ligę a następnie zrezygnować z awansu. Chodzę na żużel bo lubie a nie dla medali czy walki za wszelka cene z kredytami. Tego jednak nie zrozumiesz. Masz racje z obawami. Tez bym miał dreszcze mając świadomość ze 99% kibicow z Rzeszowa przewyższa Cię inteligencja. Nie tylko z Rzeszowa. Stad tez pewnie ten blok możliwości udzielenia Ci odpowiedzi. Za chwile sam ze sobą bedziesz pisał. Żałosne podejscie dziecka.
         • Kacperi.U.L Zgłoś komentarz
          Hahaha,ale kibel w klubie do naśladowania.Teraz co dzień będziemy karmieni Złotymi Myślami senatora rodem z podręcznika dla akwizytorów.A swoją drogą to nie ma co się dziwić,że
          Czytaj całość
          Patryk to brał.Drobny,karłowaty,takie chuherko.Trzymaj się Patryk.
          • Kufel Zgłoś komentarz
           Patryk, trzymaj się i zmień dilera...
           • Speed-Matt Zgłoś komentarz
            Geranium 1,3 jest zakazana w sporcie, zresztą w Europie chlorowodorek johy też, odżywka pochodzenia z USA więc nie ma co się dziwić już całej sytuacji, skoro w USA zabroniona, to w
            Czytaj całość
            Polsce tym bardziej. Szkoda...wystarczyło aby wypił kilka filiżanek kawy a tak to, szprycował się tym z powodów problemów kondycyjnych. Niejeden zawodnik sztuk walk brał dokładnie to samo i z tych samych powodów.
            • miroslaw998 Zgłoś komentarz
             GKSŻ postąpiła słusznie zawieszając Patryka Dudka do czasu ostatecznego rozstrzygnięcia w sprawie stosowanie przez niego dopingu? Tak-70% Nie-30% Kim są ci zaliczeni do tych 30 %? Można
             Czytaj całość
             być nawet bardzo tolerancyjnym ale w tym przypadku jeżeli ktoś ma do kogoś pretensje to niech je ma do ...Gorzowa. To takie typowe dla tej ekipy. Chciałbym zobaczyć [a nie poczytać] głupawe miny "różowego" i "słupa" w klubie z Zielonej.Jankowski mu chyba. Pierwszy choć z PO z Palikotem powinien się zwąchać bo ten dążył do uwolnienia rynku dla wszelkich świństw. Drugi,ten wzór wszelkich cnót,zapewne nie zauważa że to właśnie w tym klubie od czasu do czasu ktoś traci życie nawet z jakiegoś bliżej nie poznanego powodu. Gdyby,zaznaczam gdyby okazało się że to prawda,pytam dokąd zmierzał Patryk? Czego mu zabrakło wielki "słupie" Jankowski? Czy Patryk ma aż tak nędzne pieniądze w Zielonce że musi tak gonić za kasą aby nie dać sobie szansy na wypoczynek i szprycować się? Red Bull nie dodaje już skrzydeł? Monster nie pobudza? Koniecznie trzeba działkę brać aby trzymać się na nogach? Osobiście bardzo mi go szkoda bo chłopak sympatyczny ale jeżeli będzie to prawda,byłbym niestety bezwzględny i to nie tylko dla niego ale też całego klubu. Skoro w innych tematach a mam tu na myśli odpowiedzialność zbiorową w przypadku braku wyniku u Cieślaka czy w tematach jego tylko dotyczących,w tym przypadku też należy podejść z całą surowością do całego klubu. Tam są managerowie,kierownicy,trenerzy,opiekunowie. Każdy z nich za coś tam odpowiada a jako całość wraz z zawodnikami tworzą drużynę.W razie sukcesu każdy łeb chyli po medal. W ubiegłym roku bez Holdera Unibax jeszcze jakoś dziurę łatał.Bez Golloba jednak się nie dało.Może to porównanie niezbyt trafna ale nawet regulamin dostosowano do sytuacji aby tylko pozbyć się drużyny najmniej wygodnej i najbogatszej. Jak czują się kibice zasiadający na trybunach,oglądający popisy młodziana na dopingu?Odbierającego punkty naszym zawodnikom?Zdobywającym punkty potrzebne do zwycięstwa? Nie czujecie się oszukani? A pytam co by było gdyby w Gorzowie okazało się że Ward jest po browarku? Myślę że zarówno klub jak i sam zawodnik byłby tak "zgnojony" że żadne inne artykuły nie były by w stanie im dorównać. Przykre to bo gdzie jak gdzie ale w magicznym mieście takie rzeczy? Co tam Kurmański a wcześniej Błażejczak i Molka? To tylko magia. I tylko smród pozostanie.
             • kopernikus Zgłoś komentarz
              zawiesić frajera do końca sezonu teraz wychodzi że wszyscy w falubazie biorą
              Zobacz więcej komentarzy (213)
              Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
              ×
              Sport na ×