Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Wielkie zakończenie sezonu w Ostrowie? Impreza, jakiej jeszcze nie było

Najprawdopodobniej po meczu Polska-Australia oraz 2. Finale IMŚJ, kolejna wielka impreza żużlowa zawita do Ostrowa. Na 19 października planowane jest wyjątkowe zakończenie sezonu 2014.
Maciej Kmiecik
Maciej Kmiecik

Zarząd ŻKS Ostrovia nie przestaje zaskakiwać w tym sezonie. 1 maja przy frekwencji 10 tysięcy kibiców odbył się Międzynarodowy Mecz Żużlowy Polska-Australia. 17 sierpnia w obecności około 6 tysięcy fanów rozegrano 2. Finał IMŚJ, bardzo wysoko oceniony przez władze PZM i FIM. Już po tej imprezie Mirosław Wodniczak, prezes ostrowskiego klubu mówił, że na tym nie skończą się duże zawody w Ostrowie w tym sezonie. - Myślę, że jeszcze jesienią zaskoczymy naszych fanów imprezą, która przebije dotychczasowe - zdradzał tylko nieśmiało.


Teraz już wiadomo, że rozmowy są znacznie bardziej zaawansowane i szykuje się wielkie zakończenie sezonu 2014 w Ostrowie. Jeśli wszystko zostanie dopięte na torze Stadionu Miejskiego stawi się cała śmietanka najlepszych żużlowców świata i Europy. - Nie mogę zdradzić jeszcze żadnych szczegółów tego przedsięwzięcia. Myślę, że w poniedziałek wieczorem, a w najgorszym wypadku we wtorek do południa będzie wszystko jasne. Trwają jeszcze ostatnie rozmowy ze sponsorami. Dogrywamy szczegóły. Nie będziemy tego organizować sami. Jestem przekonany, że ta impreza odbędzie się w Ostrowie. Nie było jeszcze czegoś takiego w Polsce. Wierzę, że będzie wspaniała zabawa nie tylko dla fanów z Ostrowa i okolic, ale dla wszystkich kibiców speedwaya w Polsce i na świecie, bo zawody te miałyby być transmitowane do kilkudziesięciu krajów - powiedział Mirosław Wodniczak.
Kibice w Ostrowie byli już w tym sezonie świadkami wspaniałego meczu Polska - Australia. Koniec sezonu 2014 zapowiada się także pasjonująco Kibice w Ostrowie byli już w tym sezonie świadkami wspaniałego meczu Polska - Australia. Koniec sezonu 2014 zapowiada się także pasjonująco
W Ostrowie Wielkopolskim już w przeszłości odbywały się Turnieje o Łańcuch Herbowy z udziałem gwiazd światowego żużla, które potrafiły gromadzić na stadionie komplet publiczności. Jeśli impreza 19 października dojdzie do skutku, może zgromadzić na starcie najlepszą obsadę w całej historii ostrowskiego żużla. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Czy Stadion Miejski w Ostrowie wypełni się w komplecie 19 października?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (16):

Zobacz więcej komentarzy (3)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×