Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Prezydent Leszna podziękował Piotrowi Pawlickiemu

W czwartkowe popołudnie prezydent Leszna Tomasz Malepszy odbył spotkanie z Piotrem Pawlickim. Żużlowiec Fogo Unii otrzymał gratulacje za najlepszy sezon w dotychczasowej karierze.
Michał Wachowski
Michał Wachowski

Na spotkaniu, które odbyło się w leszczyńskim ratuszu młodszy z braci pojawił się wraz z ojcem - Piotrem Pawlickim Seniorem. Prezydent Tomasz Malepszy złożył na ręce młodzieżowca leszczyńskich Byków podziękowania za świetną jazdę w sezonie 2014, w którym Fogo Unia sięgnęła po wicemistrzostwo Polski, a wychowanek zdobył upragniony tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów.


Prezydent Malepszy i reprezentujący Radę Miasta Przewodniczący Tadeusz Pawlaczyk pogratulowali sukcesów Piotrowi Pawlickiemu oraz przekazali zawodnikowi drobne upominki. - To duma dla Leszna, że posiada wśród swoich mieszkańców tak utytułowanych sportowców. Dzięki nim o naszym mieście jest wciąż głośno. Sukcesami należy się chwalić - mówili zgodnie.
 - To duma dla Leszna, że posiada wśród swoich mieszkańców tak utytułowanych sportowców - powiedział Malepszy (źródło: info.ksul.pl) - To duma dla Leszna, że posiada wśród swoich mieszkańców tak utytułowanych sportowców - powiedział Malepszy (źródło: info.ksul.pl)
Po uroczystości Piotr Pawlicki podzielił się z nami swoimi wrażeniami z dzisiejszego dnia. - Dziękuję za zaproszenie. Bardzo miło jest uczestniczyć w takich chwilach jak ta, teraz czuć, że ciężka praca mojego zespołu przynosi efekty. Szczególne podziękowania należą się mojemu tacie, bez którego jak wiadomo nie byłoby tego wszystkiego. Na pewno jest ze mnie i Przemka zadowolony. To fajne uczucie kiedy ktoś potrafi docenić sukcesy innych, zawsze powtarzam, że Leszno to moje rodzinne miasto i chcę je reprezentować jak najdłużej się da. Ten rok był dla mnie bardzo udany, mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej! - podsumował IMŚJ.

Czy kolejny sezon Piotra Pawlickiego będzie równie udany?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
info.ksul.pl

Komentarze (8):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×