WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Składy drużyn - Ekstraliga 2015

W sobotę 31 stycznia okres transferowy w Polsce dobiegł końca (kolejny rozpocznie się w połowie maja). Prezentujemy składy drużyn z Ekstraligi na sezon 2015.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski

Zestawienie obejmuje zawodników, którzy:
1. mają ważne kontrakty z klubami wynikające z umów zawartych przed sezonem 2014 lub wcześniej (niezależnie czy zawodnik ma podpisany aneks finansowy na sezon 2015 czy też nie).
2. przedłużyli umowy z dotychczasowym pracodawcą i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.
3. zmienili barwy klubowe i ten fakt został oficjalnie potwierdzony.

W przypadku tychże zawodników (zwłaszcza określonych w pkt. 1) istnieje możliwość zmiany barw klubowych albo w drodze wypożyczenia albo rozwiązania obowiązującej umowy.

W trakcie sezonu kluby będą mogły kontraktować nowych zawodników (nie licząc wypożyczeń) w terminach:
- 15 maja - 31 maja
- 15 lipca - 31 lipca
- 1 września - 15 września

Możliwe, że niektóre kluby jeszcze początkiem lutego będą informować o podpisanych w styczniu kontraktach.


Stal Gorzów
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Craig Cook Wielka Brytania 1987
Tomasz Gapiński Polska 1982
Niels Kristian Iversen Dania 1982
Peter Karlsson Szwecja 1969
Krzysztof Kasprzak Polska 1984
Linus Sundstroem Szwecja 1990
Piotr Świderski Polska 1983
Matej Zagar Słowenia 1983
Juniorzy:
Adrian Cyfer Polska 1995
Bartosz Hassa Polska 1998
Łukasz Kaczmarek Polska 1995
Patryk Karczmarz Polska 1996
Rafał Karczmarz Polska 1999
Jakub Łukaszewski Polska 1999
Kamil Nowacki Polska 2000
Paweł Parys Polska 1994
Bartosz Zmarzlik Polska 1995

Trener: Stanisław Chomski 


Fogo Unia Leszno
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Tomas H. Jonasson Szwecja 1988
Tobiasz Musielak Polska 1993
Przemysław Pawlicki Polska 1991
Nicki Pedersen Dania 1977
Emil Sajfutdinow Rosja 1989
Adam Skórnicki Polska 1976
Grzegorz Zengota Polska 1988
Juniorzy:
Piotr Pawlicki Polska 1994
Bartosz Smektała Polska 1998
Dominik Kubera Polska 1999
Marek Lutowicz Polska 1998

Menedżer: Adam Skórnicki 


Unia Tarnów
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Kenneth Bjerre Dania 1984
Janusz Kołodziej Polska 1984
Wiktor Kułakow Polska 1995
Leon Madsen Dania 1988
Artur Mroczka Polska 1989
Martin Vaculik Słowacja 1990
Juniorzy:
Damian Dąbrowski Polska 1996
Ernest Koza Polska 1994
Arkadiusz Madej Polska 1995
Patryk Rolnicki Polska 1998

Trener: Paweł Baran 


Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Patryk Dudek Polska 1992
Jarosław Hampel Polska 1982
Krzysztof Jabłoński Polska 1977
Andreas Jonsson Szwecja 1980
Aleksandr Łoktajew Rosja 1994
Piotr Protasiewicz Polska 1975
Grzegorz Walasek Polska 1976
Darcy Ward Australia 1992
Juniorzy:
Bartosz Kibała Polska 1995
Kamil Merena Polska 1997
Krystian Pieszczek Polska 1995
Arkadiusz Potoniec Polska 1997
Adam Strzelec Polska 1994
Klaudia Szmaj Polska 1996
Alex Zgardziński Polska 1997
          
Trener:
Sławomir Dudek 


KS Get Well Toruń
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Jason Doyle Australia 1985
Kacper Gomólski Polska 1993
Chris Holder Australia 1987
Brady Kurtz Australia 1997
Grigorij Łaguta Rosja 1984
Siergiej Łogaczow Rosja 1995
Adrian Miedziński Polska 1985
Łukasz Przedpełski Polska 1992
Karol Ząbik Polska 1986
Juniorzy:
Adrian Bułanowski Polska 1998
Oskar Fajfer Polska 1994
Igor Kopeć-Sobczyński Polska 1999
Marcin Kościelski Polska 1998
Dawid Krzyżanowski Polska 1997
Paweł Przedpełski Polska 1995
Tomasz Przywieczerski Polska 1997
Patryk Sikora Polska 1995
Marcin Turowski Polska 1999
Paweł Wolender Polska 1994

Menedżer: Jacek Gajewski 


Betard Sparta Wrocław
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Nikolaj Busk Jakobsen Dania 1994
Maciej Janowski Polska 1991
Michael Jepsen Jensen Dania 1992
Tomasz Jędrzejak Polska 1979
Vaclav Milik Czechy 1993
Tai Woffinden Wielka Brytania 1990
Juniorzy:
Maksym Drabik Polska 1998
Damian Dróżdż Polska 1996
Adrian Gała Polska 1995

Menedżer: Piotr Baron


Stal Rzeszów
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Karol Baran Polska 1981
Greg Hancock USA 1970
Mirosław Jabłoński Polska 1985
Peter Kildemand Dania 1989
Dawid Lampart Polska 1990
Kenni Larsen Dania 1988
Peter Ljung Szwecja 1982
Juniorzy:
Grzegorz Bassara Polska 1995
Artur Czaja Polska 1994
Artur Cyło Polska 1995
Krystian Rempała Polska 1998
            
Trener:
Janusz Ślączka 


MRGARDEN GKM Grudziądz
Imię i nazwisko Kraj Rok urodzenia
Krzysztof Buczkowski Polska 1986
Mikołaj Curyło Polska 1992
Tomasz Gollob Polska 1971
Daniel Jeleniewski Polska 1983
Artiom Łaguta Rosja 1990
Rafał Okoniewski Polska 1980
Jurica Pavlic Chorwacja 1989
Juniorzy:
Mateusz Danielewicz Polska 1999
Hubert Łęgowik Polska 1995
Marcin Nowak Polska 1995
Mateusz Rujner Polska 1996
Mike Trzensiok Polska 1996

Trener: Robert Kempiński

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (844):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Pokaż więcej komentarzy (841)
Pokaż więcej komentarzy (844)
Pokaż więcej komentarzy (844)
Pokaż więcej komentarzy (844)