Premier League nadal 13-zespołowa. 21 zawodników z kontraktami

Zdjęcie okładkowe artykułu: Na zdjęciu: mecz Championship
Na zdjęciu: mecz Championship
zdjęcie autora artykułu

Dla klubów brytyjskiej Premier League trwa gorący, okres transferowy. Większość zespołów z 13-drużynowej ligi podpisało już pierwsze kontrakty.

Największą liczbę zawodników zatrudnili działacze Workington Comets. W barwach Komet startować będą Ricky Wells, Kenneth Hansen, Adam Roynon i Matt Williamson.

Zawodnikami Bandytów z Berwick zostali Sebastian Alden, Anders Mellgren i Matthew Wethers. Dla Tygrysów z Glasgow punkty zdobywać będą Aaron Summers i Danny Ayres. Natomiast Sheffield Tigers zakontraktowało już Josha Batesa i Jamesa Grievesa.

Czech Zdenek Holub ponownie będzie bronił barw Scunthorpe Scorpions. Jego klubowym kolegą został Australijczyk Taylor Poole, który powraca do ścigania na Wyspach Brytyjskich.

W Redcar Bears i Peterborough Panthers jak na razie stawiają na Duńczyków. Z ekipą z Middlesbrough umowy podpisali Lasse Bjerre i Jonas B. Andersen, natomiast Panterami zostali Nikolaj Busk Jakobsen i Michael Palm Toft.

Kyle Newman i Todd Kurtz związali się kontraktami z Plymouth Devils. Diamenty z Newcastle reprezentować będą natomiast Steve Worrall i Tero Aarnio.

Źródło artykułu:
Komentarze (4)
avatar
sympatyk żu-żla
7.11.2015
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Zobaczymy jak to będzie w w czasie sezonu,  
avatar
malin1976
7.11.2015
Zgłoś do moderacji
0
2
Odpowiedz
Nie no oszołomy z Anglii kolejny raz pajacują i przy 24 kolejkach w połowie sezonu padnie wiele klubów !!! Niech uczą się od Republik Banana of Poland że tylko 8 drużyn lub mniej w lidze to jes Czytaj całość
Kasi_a
7.11.2015
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
uwielbiam żużlowe emocje i uwielbiam tez grac w najfajniejszego managera żużlowego Speedway Club Manager :) pozdrawiam wszystkich kibiców :)