KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Obóz dochodzeniowy żużlowców Polonii

W najbliższy poniedziałek żużlowcy bydgoskiej Polonii rozpoczną dziesięciodniowy obóz dochodzeniowy, podczas którego trenować będą dwa razy dziennie. Zajęcia ma prowadzić m. in. Jacek Gollob.

Andrzej Matkowski
Andrzej Matkowski

W tym roku wspólne przygotowania ogólnorozwojowe do zbliżającego się sezonu żużlowcy bydgoskiej Polonii rozpoczęli 4 stycznia. Odpowiadający za przygotowanie kondycyjne Polonistów Marcin Stawluk od najbliższego poniedziałku zaplanował 10-dniowy obóz dochodzeniowy.

- Obóz dochodzeniowy składa się z dziesięciu dni treningowych - przekazał w rozmowie z WP SportoweFakty Marcin Stawluk. - W tym okresie przewidziane są przerwy, jednak wszystko zależeć będzie od dostępności obiektów. Będziemy trenować dwa razy dziennie, a w planie mamy gry zespołowe, gimnastykę, crossfit, bieganie w terenie, basen i zajęcia na stoku w Myślęcinku. Zajęcia odbywać się będą w Białych Błotach, Zespole Szkół Mechanicznych nr 2 przy ul. Słonecznej w Bydgoszczy, a także w terenie - poinformował o szczegółach zgrupowania Marcin Stawluk.
Przez najbliższe 10 dni Poloniści trenować będą dwa razy dziennie Przez najbliższe 10 dni Poloniści trenować będą dwa razy dziennie
Trenujących zawodników wspomagać będzie również były żużlowiec Polonii Jacek Gollob, który poprowadzi zajęcia wspólnie z Marcinem Stawlukiem. Prowadzący wcześniej treningi Polonistów Adam Lyczmański musiał wyjechać na zgrupowanie sędziów. Pod koniec obozu zawodnicy przejdą badania z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, które przeprowadzi kolejny z piłkarskich arbitrów Dariusz Ignatowski.

W obozie dochodzeniowym mają wziąć udział wszyscy żużlowcy Polonii. Początkowo będą to tylko zawodnicy krajowi, ale 20 stycznia mają dołączyć również Rosjanie Andriej Kudriaszow i Wiktor Kułakow.

Szukamy współpracowników! Dołącz do redakcji żużlowej WP SportoweFakty! ->

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (19)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×