Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Zmiany na listach startowych Złotego Kasku

W czwartek na torach w Bydgoszczy, Krakowie i Częstochowie rozegrane zostaną turnieje eliminacyjne Złotego Kasku. Na listach startowych tych zawodów doszło do kilku zmian.
Dawid Cysarz
Dawid Cysarz

W Krakowie nie pojawi się Alex Zgardziński, który miał być pierwszym rezerwowym. W jego miejsce wskoczy Bartosz Smektała, a rolę drugiego pełnił będzie Damian Dróżdż.

Do Bydgoszczy nie przyjedzie natomiast Tomasz Chrzanowski. W miejsce żużlowca KSM Krosno wystąpi Daniel Kaczmarek. Drugim rezerwowym został Dominik Kubera.

Jak na razie nie ma zmian na liście startowej turnieju w Częstochowie.

Kraków (awansuje 5 zawodników):
1. Zbigniew Suchecki (Speedway Wanda Instal Kraków)
2. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów)
3. Edward Mazur (Speedway Wanda Instal Kraków)
4. Krystian Rempała (Unia Tarnów)
5. Dawid Lampart (Stal Rzeszów)
6. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno)
7. Mateusz Szczepaniak (Betard Sparta Wrocław)
8. Rafał Trojanowski (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa)
9. Przemysław Pawlicki (Stal Gorzów)
10. Adrian Miedziński (Get Well Toruń)
11. Krzysztof Kasprzak (Stal Gorzów)
12. Artur Mroczka (Get Well Toruń)
13. Norbert Kościuch (Polonia Piła)
14. Marcin Rempała (KSM Krosno)
15. Jakub Jamróg (Orzeł Łódź)
16. Ernest Koza (KSM Krosno)

R1. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
R2. Damian Dróżdż

Początek: godz. 16:00
Sędzia: Zdzisław Fyda

Bydgoszcz (awansuje 4 zawodników + rezerwowy):
1. Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz)
2. Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
3. Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz)
4. Krystian Pieszczek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
5. Damian Baliński (ROW Rybnik)
6. Robert Miśkowiak (Orzeł Łódź)
7. Rune Holta (ROW Rybnik)
8. Grzegorz Walasek (Get Well Toruń)
9. Tomasz Gapiński (Stal Gorzów)
10. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno)
11. Patryk Dolny (Polonia Piła)
12. Paweł Miesiąc (Kolejarz Opole)
13. Szymon Woźniak (Betard Sparta Wrocław)
14. Oskar Fajfer (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
15. Adrian Gała (Betard Sparta Wrocław)
16. Krzysztof Jabłoński (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
R1. Oskar Ajtner-Gollob (Polonia Bydgoszcz)
R2. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno)

Początek: godz. 16:30
Sędzia: Remigiusz Substyk

Częstochowa (awansuje 4 zawodników + rezerwowy):
1. Daniel Jeleniewski (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa)
2. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
3. Artur Czaja (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa)
4. Mateusz Borowicz (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa)
5. Kacper Gomólski (Get Well Toruń)
6. Robert Chmiel (ROW Rybnik)
7. Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
8. Paweł Przedpełski (Get Well Toruń)
9. Adrian Cyfer (Stal Gorzów)
10. Sebastian Ułamek (Betard Sparta Wrocław)
11. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław)
12. Kamil Pulczyński (Orzeł Łódź)
13. Tobiasz Musielak (Fogo Unia Leszno)
14. Maciej Kuciapa (Stal Rzeszów)
15. Karol Baran (Stal Rzeszów)
16. Michał Szczepaniak (Polonia Piła)
R1. Piotr Świderski (Unia Tarnów)
R2. Marcin Nowak (MRGARDEN GKM Grudziądz)

Początek: godz. 15:00
Sędzia: Artur Kuśmierz

Zobacz wideo: Polonia - Włókniarz: Jonasson wyprzedzony na dystansie

Źródło: TVP S.A.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
PZM

Komentarze (6):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×