Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Ustalono nowy termin meczu Betard Sparta - ROW Rybnik

Wszystko wskazuje na to, że zaległy mecz PGE Ekstraligi pomiędzy Betard Spartą Wrocław a KS ROW Rybnik rozegrany zostanie 19 czerwca. Termin muszą jeszcze zaakceptować władze ligi.
Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
WP SportoweFakty / Wojciech Tarchalski

Pierwotnie mecz Betardu Sparty Wrocław z KS ROW Rybnik miał się odbyć 17 kwietnia, jednak obfite opady deszczu sprawiły, że tor w Poznaniu nie nadawał się do jazdy i sędzia Wojciech Grodzki po konsultacji z zawodnikami postanowił odwołać zawody.

Włodarzom obu klubów udało się już ustalić nowy termin - 19 czerwca. Pierwotnie tego dnia oba zespoły miały rozegrać mecz rewanżowy w Rybniku, ale ze względu na odbywające się Dni Rybnika żużlowcy "Rekinów" nie będą mogli wtedy korzystać ze stadionu przy ul. Gliwickiej. Dlatego 19 czerwca zespoły spotkają się na Golęcinie, a rewanż rozegrany zostanie w późniejszym terminie (lipiec) w Rybniku.

Równocześnie włodarze klubu z Wrocławia wydały specjalny komunikat w sprawie zwrotu biletów z niedzielnego meczu:

1. osoby, które chcą uczestniczyć w meczu ze Stalą Gorzów w dniu 1 maja na stadionie na Golęcinie nie muszą kupować nowych biletów - mogą wykorzystać bilet z meczu 17.04.:

a) bilety zakupione w dniu 17.04 w kasie na stadionie będą wymienione w dedykowanej kasie w dniu meczu tj. 1 maja na stadionie. Podstawą do wymiany jest bilet wraz z paragonem fiskalnym otrzymanym przy zakupie biletu.

b) bilety zakupione w systemie internetowym (z kodem kreskowym) zostaną automatycznie zamienione na bilety na mecz ze Stalą Gorzów w dniu 24.04. Należy je ponownie wydrukować po 24 kwietnia.

2. osoby, które chcą dokonać zwrotu biletu zakupionego na mecz z ROW Rybnik mogą to zrobić do dnia 22.04 tj. piątek w następujący sposób:

a) bilety zakupione w systemie internetowym (www.bilety.pszpoznan.com.pl lub www.bilety.wts.pl ) – zwrotu dokonamy po otrzymaniu do dnia 22.04 informacji wysłanej na adres bilety@wts.pl. Informacja powinna zawierać numer biletu i numer transakcji lub numer biletu i numer pesel posiadacza biletu. Jeżeli zwracają Państwo więcej niż jeden bilet prosimy o podanie wszystkich numerów zwracanych biletów. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem na konto, z którego dokonany został zakup biletu w systemie internetowym.

Numer biletu wydrukowanego we własnym zakresie znajduje się w dolnej części (czerwony prostokąt na wizualizacji).

b) bilety zakupione w klubie PSŻ Poznań lub w kasie na stadionie tj. przy ul. Warmińskiej 1 w Poznaniu można zwrócić w godz. 14.00 – 18.00. Podstawą do zwrotu jest bilet wraz z paragonem fiskalnym otrzymanym przy zakupie biletu.

c) bilety zakupione w klubie WTS Sparta Wrocław tj. przy ul. Świdnickiej 18/20 we Wrocławiu lub w kasie na stadionie w Poznaniu można zwrócić w klubie (adres powyżej) w godz. 10.00-17.00. Podstawą do zwrotu jest bilet wraz z paragonem fiskalnym otrzymanym przy zakupie biletu.

Ze względu na uruchomienie sprzedaży biletów na kolejny mecz (1 maja, godz 16:45 ze Stalą Gorzów), uprzejmie prosimy o dokonanie zwrotu biletów do dnia 22.04.2016 roku (piątek). Niedokonanie zwrotu w tym terminie będzie stanowić deklarację uczestnictwa w meczu w dniu 1 maja.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (17):
 • Maveral Zgłoś komentarz
  A tutaj wideo z tego co działo się w parku maszyn podczas niedzielnej walki z poznańskim torem ;)
  • P0ZNANIAK Zgłoś komentarz
   Jeśli ktoś kupił bilet w klubie, nie wziął paragonu a nie może iść na mecz 1 maja to jest "ugotowany" ? Przecież bilet powinien być dowodem zakupu a nie paragon ! Nikt inny tego biletu
   Czytaj całość
   nie wykorzysta bo nie ma takiej możliwości. A kto kupując bilet w klubie myślał o wzięciu paragonu ? No bez przesady. Coś czuję, że pod tym względem załatwili niemało osób. Natomiast podoba mi się to, że bilet na mecz z ROW-em może być wykorzystany na mecz ze Stalą. Jeśli bilety na mecz ze Stalą okażą się droższe (a możliwe , że tak będzie bo Stal to znacznie większa siła ognia niż ROW) to tacy kibice jeszcze zaoszczędzą parę groszy.
   • sympatyk żu-żla Zgłoś komentarz
    Podejście do wejściówek na zawody ,które się nie odbyły przez organizatorów jest godny do naśladowania, Różnie to bywa z losem jaki nie kiedy nie sprzyja, Tak też powinien postąpić
    Czytaj całość
    pan Witkowski za szoł w tamtym sezonie na Narodowym.
    • Piotr Kosta Zgłoś komentarz
     W Poznaniu chociaż próbowano i wielkie ukłony za bronowanie i próby ja przejechałem 500 km z Częstochowy do Gdańska gdzie komisarz toru był o godz 11:20 i oprócz dwóch panów że
     Czytaj całość
     szczotkami nie podjęto żadnych prób taniej wyszło wysłanie ciągników o 13:25 do parku maszyn mimo że cały czas stały na trawie wokół toru śmiech od początku było wiadome o przełożenie jeśli klub z Gdańska jest tak honorowy to powinno być ciśnienie na sędziego i komisarza że może jednak podejmiemy próbę osuszania toru a to że po wyjechaniu ciągników tor miałby się rozleciec to bzdura w Poznaniu przekonali cały tor nie rozlecial się został ubity i było większe prawdopodobieństwo że pojadą niż u tej... Zdunka który chyba czekał na stacji przed Gdańskiem na PANA sędziego śmiech kpina gksż jeśli nie wyciągnie konsekwencji to uwierzcie sędziowie przyjezdzajacy na mecz do Częstochowy nie będą mieli życia!!!!
     • Partia Zgłoś komentarz
      Czyli jak standardowo wywalam paragony to biletem można sobie podetrzeć 4 litery? Tak tylko pytam nie było mnie tam.
      • --.night.-- Zgłoś komentarz
       OBY LAŁO WTEDY... zeby baron dostalby za swoje kombinacje z torem...
       • rick-ostrow Zgłoś komentarz
        najśmieszniejsze jest to że znajomy był na stadionie a gdy po odwołaniu meczu poszedł oddać bilet, pani w okienku spytała czy ma ulgowy czy normalny... jaka paranoja... haha kupił ulgowy
        Czytaj całość
        adostał zwrot za normalny hahaha no trochę bałagan mieli bo na bilecie nie pisało czy to ulgowy czy normalny... takim sposobem przed kasą się rozeszła fama i prawie każdy zarobił dyszkę... a organizator przy takim gościu dyszka w plecy
        • spartanin77 Zgłoś komentarz
         a ja teraz z innne beczki.:)kromka chleba na golecinie 1 PLN
         • -stanley Zgłoś komentarz
          Tylko taki termin nie powinna zatwierdzić GKSŻ. Może przełoży mecz na następny sezon. To jest kpina z kibica.
          • zawsze za apatorem Zgłoś komentarz
           Rybnik pojedzie jakis mecz u siebie?
           • Hampelek Zgłoś komentarz
            ale w tym Rybniku poczekają na pierwszy wpie*dol
            • Leonidas spod Termopil 1 Zgłoś komentarz
             Jakaś kpina Ciekawe kto bierze paragon od kasjerki zazwyczaj paragon zostawia się przy kasie a kasjerka wrzuca go do śmietnika Żarty jakieś
             • malin1976 Zgłoś komentarz
              No to żużel w Rybniku przez 3 miesiące w tym roku tylko :( Osiem drużyn to jest to hehe
              Zobacz więcej komentarzy (4)
              Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
              ×
              Sport na ×