WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Stalowy Dzień Dziecka w gorzowskich placówkach

1 czerwca obchodziliśmy Dzień Dziecka i z tej okazji Stal Gorzów postanowiła odwiedzić dzieci w różnych gorzowskich placówkach, wręczając im wiele żółto-niebieskich gadżetów.
Marcin Malinowski
Marcin Malinowski
WP SportoweFakty / Tomasz Jocz

Reprezentacja Stali Gorzów w osobach trenerów Stanisława Chomskiego, Piotra Palucha, kierownika drużyny Krzysztofa Orła, a także zawodnika Marcela Studzińskiego odwiedziła gorzowskie przedszkola, Rodzinny Dom Dziecka oraz oddział dziecięcy Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego.

"Żółto-niebiescy" z pomocą licznych sponsorów przygotowali ogromną ilość paczek, którą przekazali dzieciom z okazji ich święta. Najmłodsi mogli cieszyć się z plakatów czy szalików. Nie mogło zabraknąć też słodyczy oraz zabaw z klubową maskotką, Stalusiem.

- Jako klub wychodzimy do tych wszystkich, którzy nie mają możliwości odwiedzić stadionu, zobaczyć zawodników i zapoznać się z tym, czym na co dzień klub się zajmuje. Dzielimy się tym, czym możemy. Gadżety, które dajemy, te paczki, to trzeba było zorganizować środki na nie. Dzięki darczyńcom akcji i całemu działowi marketingu ta akcja jest wykonywana na szerszą skalę. Dzielimy się radością z tymi dziećmi. Jak wchodzi się na salę i daje tym dzieciom prezenty, to chwyta za gardło. Niektóre z nich nie wiedzą, co to jest żużel i nie staramy się ich edukować. Każde dziecko wie, że w Dzień Dziecka w taki, czy inny sposób, będzie się o nich pamiętać - mówił podczas wizyty w szpitalu trener Stanisław Chomski.

Przebieg akcji uwieczniono w materiale klubowej telewizji StalTV.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (4):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (4)
Pokaż więcej komentarzy (4)
Pokaż więcej komentarzy (4)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×