Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Duże zainteresowanie meczem w Toruniu. Bilety sprzedają się najlepiej w sezonie

W niedzielę 4 września Get Well Toruń rozpocznie walkę w play-offach PGE Ekstraligi. Bilety można kupować zarówno przez internet jak i w stacjonarnych punktach: na Motoarenie oraz w SportFanShopie w Atrium Copernicus.
 Redakcja
Redakcja
Chris Holder WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Chris Holder

Już tylko trzy dni dzielą nas od pierwszej potyczki w ramach play-off, w której to Get Well Toruń podejmować będzie Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (początek o godz. 19:00). Zgodnie z przewidywaniami, bilety na ten mecz rozchodzą się bardzo dobrze.

- Tak jak się spodziewaliśmy, bilety na Falubaz sprzedają się najlepiej w sezonie. Od pierwszego dnia sprzedaży kibice licznie przychodzą zarówno na Motoarenę, jak i do Atrium Copernicus, co oczywiście bardzo nas cieszy. Prosimy jednak kibiców zdecydowanych na uczestniczeniu w niedzielnym widowisku o szybszy zakup biletów na niedzielne spotkanie, tak byście państwo nie musieli czekać w niedzielę w długich kolejkach do kas przed stadionem. Przypominam także, iż przed sezonem sprzedawaliśmy wejściówki całoroczne dwojakiego rodzaju. Jedne były na cały sezon wraz z rundą play-off, drugie z kolei bez tej rundy. Kibice, którzy kupili karnety bez rozgrywek o medale mieli prawo pierwokupu do minionego wtorku włącznie. Staramy się o tym przypominać, tak by w niedzielę nikt chcący obejrzeć na żywo mecz na Motoarenie nie został bez wejściówki - powiedziała Ilona Termińska.

KS Toruń na prośbę kibiców postanowił także zorganizować sesję autografów przed najbliższym meczem, w której uczestniczyć będą Greg Hancock, Chris Holder oraz Paweł Przedpełski. - Przez cały sezon nasza ekipa na bieżąco stara się przeglądać wszelakie wpisy, czy to na naszych profilach społecznościowych, czy też na różnorakich forach internetowych. Postanowiliśmy zorganizować sesję, która rozpocznie się o godzinie 16.30 przed strefą niebieską. Przygotowaliśmy serię plakatów do podpisu, która zostanie rozdana przez samych zawodników. Również w programie zawodów znajdziecie plakat całej drużyny, dlatego już teraz zapraszam do ich zakupu w piątek od godziny 14.00. Chciałabym także uspokoić, zawodnicy będą dobrze przygotowani do zawodów. Przez zawodami z cyklu SGP mają miejsce podobne sesje i to w najmniejszym stopniu nie przeszkadza żużlowcom. Jestem przekonana, że również przed meczem ligowym takowa sesja nie wpłynie źle na naszych zawodników - kontynuuje prezes toruńskiego klubu.

Klub Sportowy Toruń prosi również o wcześniejsze przybycie na stadion przed meczem, tak by każdy fan czarnego sportu mógł obejrzeć prezentacje drużyn przed zawodami. - Od wielu lat wejście na Motoarenę jest powtarzającym się problemem. Toruński stadion, podobnie jak wszystkie jemu podobne, ma ograniczoną możliwość wpuszczania kibiców na obiekt ze względu na bramki. Jest to powtarzane wielokrotnie, a mimo to za każdym razem, gdy stadion zapełnia się w większej części, jest grupa osób, która pojawia się na stadionie na ostatnią chwilę i ze względu na kolejki nie jest w stanie od pierwszej minuty oglądać sportowego widowiska. Przypominamy o tym bardzo często, dlatego proszę nie mieć do nas jako do organizatorów pretensji o taki stan rzeczy. Przed meczem zostanie przygotowana kartoniada i mamy nadzieję, że uczestniczyć będzie w niej pełen stadion. Na ten mecz czekaliśmy niespełna 365 dni, udowodnijmy wspólnie, że zasługujemy na finał PGE Ekstraligi - zakończyła prezes, Ilona Termińska.

Ceny biletów na mecz 4 września 2016 roku.

Strefa Czerwona:
bilet normalny - 100 złotych

Strefa Niebieska:
bilet normalny 40 - złotych
bilet ulgowy (dla dzieci powyżej 7 lat, dla młodzieży i studentów do 24 roku życia) - 30 złotych

Strefa Zielona:
bilet normalny - 35 złotych
bilet ulgowy (dzieci i młodzież do lat 16) - 5 złotych

Strefa Żółta (sektor kibiców gości):
bilet normalny - 50 złotych

Program zawodów: 10 złotych
Godziny sprzedaży biletów:
- na Motoarenie do soboty włącznie w godzinach 10-16 oraz w niedzielę od 15;
- w Atrium Copernicus (Stoisko SportFanShop) do soboty włącznie w godzinach 10-20.

ZOBACZ WIDEO Zieliński o swoim transferze: Liverpool i Napoli się o mnie biły

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (29):
Zobacz więcej komentarzy (16)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×