WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Dackarna - Indianerna: płatny komplet Patryka Dudka

W trzeciej rundzie play-off w szwedzkiej Elitserien Dackarna Malilla pokonała Indianernę Kumla 52:38. W meczu tym aż roiło się od reprezentantów Polski. Świetnie spisał się Patryk Dudek, który nie został tego dnia pokonany przez żadnego rywala.
Mateusz Makuch
Mateusz Makuch
WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski

KUP bilet na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!
Zielonogórzanin na swoim koncie zgromadził 13 punktów i dwa bonusy w pięciu startach. 9 "oczek" wywalczył Rune Holta, 6+3 Maciej Janowski, natomiast 6 Kacper Gomólski .

Wśród gości spośród Biało-Czerwonych najwięcej punktów zdobył Mirosław Jabłoński - 8+1. Bardzo słabo wypadł za to Piotr Protasiewicz (2).

Wyniki:

Dackarna Malilla - 52
1. Patryk Dudek - 13+2 (2*,3,3,2*,3)
2. Kacper Gomólski - 6 (3,1,d,2)
3. Maciej Janowski - 6+3 (1*,2,2*,1*)
4. Rune Holta - 9 (2,w,3,3,1)
5. Peter Ljung - 6+1 (1*,1,1,3)
6. Mikael Max - 11 (3,2,3,0,3)
7. Alex Johansson - 1 (0,-,0,1)

Indianerna Kumla - 38
1. Fredrik Lindgren - 7+1 (1,1,2*,0,3)
2. Joel Andersson - 0 (0,-,-,-)
3. Niels Kristian Iversen - 11+1 (3,1*,3,2,0,2)
4. Piotr Protasiewicz - 2 (0,0,2,0)
5. Antonio Lindbaeck - 9 (3,3,w,2,1,0)
6. Mirosław Jabłoński - 8+1 (2,2,1,1*,2)
7. Adrian Cyfer - 1+1 (1*,0,-,0)

Bieg po biegu:
1. Gomólski, Dudek, Lindgren, Andersson 5:1
2. Max, Jabłoński, Cyfer, Johansson 3:3 (8:4)
3. Iversen, Holta, Janowski, Protasiewicz 3:3 (11:7)
4. Lindbaeck, Max, Ljung, Cyfer 3:3 (14:10)
5. Max, Jabłoński, Gomólski, Protasiewicz 4:2 (18:12)
6. Lindbaeck, Janowski, Lindgren, Holta (u/w) 2:4 (20:16)
7. Dudek, Protasiewicz, Iversen, Gomólski (d) 3:3 (23:19)
8. Holta, Janowski, Jabłoński, Lindbaeck (u/w) 5:1 (28:20)
9. Iversen, Lindgren, Ljung, Max 1:5 (29:25)
10. Dudek, Lindbaeck, Jabłoński, Johansson 3:3 (32:28)
11. Max, Jabłoński, Johansson, Cyfer 4:2 (36:30)
12. Holta, Iversen, Ljung, Lindgren 4:2 (40:32)
13. Lindgren, Gomólski, Janowski, Protasiewicz 3:3 (43:35)
14. Ljung, Dudek, Lindbaeck, Iversen 5:1 (48:36)
15. Dudek, Iversen, Holta, Lindbaeck 4:2 (52:38)

ZOBACZ WIDEO: Stal - Wybrzeże: upadek Sundstroema, wykluczenie Nichollsa (źródło TVP)

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
svemo.se

Komentarze (10):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Pokaż więcej komentarzy (7)
Pokaż więcej komentarzy (10)
Pokaż więcej komentarzy (10)
Pokaż więcej komentarzy (10)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×