Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Skoki

Mistrzowie Polski pożegnają Zetterstroema. Duże nazwiska wezmą udział w turnieju

1 kwietnia w Gdańsku odbędzie się turniej pożegnalny Magnusa Zetterstroema, Zorros Final Show. Zawody rozegrane zostaną w formie czwórmeczu. Wiadomo już kto weźmie w nich udział.

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Magnus Zetterstroem WP SportoweFakty / Grzegorz Jarosz / Magnus Zetterstroem

Magnus Zetterstroem po latach jazdy zdecydował się zakończyć swoją bogatą karierę. Odbył się już turniej pożegnalny Szweda w jego kraju. Teraz dla lubianego w żużlowym świecie zawodnika pojadą zawodnicy w Gdańsku. Właśnie barwy miejscowego Wybrzeża reprezentował najdłużej, bo przez sześć sezonów. Zawody Zorros Final Show będą jednocześnie Pucharem Prezydenta Gdańska.

Już wcześniej informowaliśmy, że jednym z zespołów, które wystąpią w turnieju będzie Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Wystąpi także Stal Gorzów. Stanisław Chomski ma zabrać do Gdańska takich żużlowców, jak Bartosz Zmarzlik, Krzysztof Kasprzak, Przemysław Pawlicki i Niels Kristian Iversen.

Polecamy: Ostatnie godziny sprzedaży kalendarza żużlowego! Nie zwlekaj!

Obok tych zespołów, start potwierdzili też byli zawodnicy klubu znad morza - Krystian Pieszczek, Robert Miśkowiak i Tobias Kroner. Pozostałych zawodników wybierze i zaprosi Magnus Zetterstroem, który sam też zaprezentuje się kibicom. Turniej zwieńczy finał, w którym wystąpi czterech najlepszych zawodników ze swoich drużyn.

ZOBACZ WIDEO Prezes PZM prosi o to, żeby nie wywierać presji na Bartosza Zmarzlika


Kup bilet na 2023 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland – Warsaw. Kliknij tutaj i przejdź na stronę sprzedażową! -->>
Czy wybierasz się na turniej Zorros Final Show?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (6)
  • Manhattan Zgłoś komentarz
    Zorro w barwach Stali Gorzów występował 3 sezony: 2003 I liga 112,0 pkt.+4 bonusy=116,0 śr. bieg. 2,109 2004 I liga 162,0 pkt. + 16 bonusów=178,0 śr. bieg. 2,171 2007 I liga 184,0 pkt.+13
    Czytaj całość
    bonusów=197,0 śr. bieg 2,213
    • sympatyk żu-żla Zgłoś komentarz
      Zawody będą ciekawe,Wart będzie się wybrać ,Jedynie ciekawi mnie ile wejściówka.
      • Tomek GKS Zgłoś komentarz
        Magnus bardzo szanowany, lubiany i sporo zrobił dla klubu więc nie rozumiem czemu te 50/50% kibiców na stadionie?! Świeży temat więc mam nadzieję że ta statystyka się zmieni.
        • yes Zgłoś komentarz
          Szykują się przed sezonem dobre zawody. Okaże się jak będzie w rzeczywistości...
          Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
          ×
          Sport na ×