Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

PGE Ekstraliga rusza ze smakiem

#SmakŻużla to nowa odsłona kanału YouTube PGE Ekstraligi - najlepszej żużlowej ligi świata. W trakcie sezonu 2017 wyemitowanych zostanie blisko 30 wyjątkowych materiałów wideo.
Dawid Borek
Dawid Borek
WP SportoweFakty / Michał Szmyd

Nie zabraknie wśród nich cyklu reportaży, które pokazywać będą najlepszych żużlowców od nieznanej dotąd kibicom strony. - Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom fanów, których jesienią ubiegłego roku pytaliśmy w specjalnej sondzie o to, jakich materiałów dotyczących żużla oczekują najbardziej - powiedział Przemysław Szymkowiak, menedżer ds. PR PGE Ekstraligi. - Okazało się, że najwięcej pozytywnych rekomendacji zebrały aktualne informacje i produkcje wideo. W związku z tym wybraliśmy kilka tematów, które powinny zainteresować kibiców odsłaniając im nieznane lub mniej znane dotąd strony najlepszych zawodników - dodał.

Średnio raz na miesiąc w okresie od marca do października kibice będą mogli oglądać na kanale YouTube PGE Ekstraligi reportaże o wybranych zawodnikach i kulisach ich życia. Premierowo zaprezentowany zostanie 18 marca materiał pod tytułem "Mistrz kierownicy". - Nie zdradzamy jeszcze o kim będzie ta produkcja i jakie zadania postawiliśmy przed zawodnikiem, ale na pewno będzie ciekawie i poznamy kilka faktów z życia prywatnego zawodnika - skomentował Grzegorz Rogalski z PGE Ekstraligi.

Nowa szata graficzna kanału, atrakcyjne dla kibiców konkursy w social mediach, które będą zawsze połączone z emisją materiałów wideo i niespotykana dotąd problematyka - to będą najważniejsze wyznaczniki pod hasłem: #SmakŻużla.

PGE Ekstraliga planuje również pokazać w tym sezonie zakulisowe materiały wideo realizowane w trakcie wybranych meczów ligowych i eventów takich jak Gala podsumowująca sezon lub PGE IMME.

ZOBACZ WIDEO Falubaz musi spełnić jeden warunek. Wszystko w rękach HampelaCzy takie reportaże to słuszna koncepcja PGE Ekstraligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (3)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×