KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Mecz Polska - Reszta Świata ze sponsorem

Firma STEICO została sponsorem pierwszego w tym sezonie meczu Żużlowej Reprezentacji Polski. W niedzielę, w Zielonej Górze, Biało-Czerwoni zmierzą się w ekipą Reszty Świata.

Dawid Borek
Dawid Borek
PAP / Ilona Jasica

Światowy lider w zakresie produkcji materiałów termoizolacyjnych z włókna drzewnego oraz systemów konstrukcyjnych opartych na belce dwuteowej wspierać będzie podopiecznych Marka Cieślaka podczas meczu z ekipą Reszty Świata, 2 kwietnia w Zielonej Górze.

- Jestem dumny, że nasza firma może uczestniczyć w takim przedsięwzięciu. Dla nas to będzie pierwsza przygoda ze sponsoringiem sportu i cieszymy się, że będzie to wydarzenie z udziałem polskiej reprezentacji - Drużynowych Mistrzów Świata - stwierdził Waldemar Motyka, wiceprezes zarządu STEICO CEE. - Liczymy, że dzięki tej inicjatywie rozpoznawalność naszej marki w Polsce znacząco wzrośnie i zbliży się do poziomu w Europie Zachodniej - dodał.

Na mocy podpisanej umowy, producent ekologicznego systemu budowlanego - firma STEICO, uzyskał status Oficjalnego Sponsora Meczu Żużlowej Reprezentacji Polski z Resztą Świata, 2 kwietnia 2017 roku w Zielonej Górze.

Grupa STEICO to korporacja o ogólnoświatowym zasięgu. Firma oferuje szeroką paletę materiałów izolacyjnych z włókna drzewnego oraz niezwykle wytrzymałe i zarazem lekkie systemy konstrukcyjne oparte na belce dwuteowej oraz drewnie klejonym warstwowo z fornirów - drewnie LVL. Ekologiczne produkty budowlane firmy STEICO pozwalają na projektowanie oraz budowę domów w standardzie energooszczędnym, w tym również w standardzie pasywnym. Rozwiązania dla budownictwa oferowane przez STEICO posiadają prestiżowy certyfikat, wydawany przez Niemiecki Instytut Budownictwa Pasywnego.

- Cieszymy się, że wydarzenie, które zainauguruje tegoroczną serię spotkań reprezentacji, zyskało kolejnego partnera. Dokonamy wszelkich starań, aby firma STEICO spełniła swoje cele biznesowe związane ze sponsoringiem wydarzenia,
co - mamy nadzieję - przełoży się na jeszcze szerszą współpracę w przyszłości -powiedział Karol Lejman, Prezes Zarządu One Sport Sp. z o.o., która na mocy umowy z Polskim Związkiem Motorowym odpowiada za organizacje meczów z udziałem Żużlowej Reprezentacji Polski.

Transmisję na żywo z meczu Polska - Reszta Świata przeprowadzi telewizja Polsat Sport i Super Polsat.

ZOBACZ WIDEO Maciej Janowski wraca na tor!
Czy Polska w niedzielę wygra z ekipą Reszty Świata?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (5)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×