Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

ROW Rybnik pyta, czym zasłużył sobie na komisarza Krzysztofa Okupskiego

W rundzie zasadniczej każda z drużyn zalicza 14 spotkań. Działacze ROW-u Rybnik policzyli, że w 6 meczach (wliczając także ten, które odbędzie się w najbliższą niedzielę w Lesznie) mieli komisarza toru Krzysztofa Okupskiego. Pytają dlaczego?
Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
Kacper Woryna i Lars Skupień gotowi do startu WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Na zdjęciu: Kacper Woryna i Lars Skupień gotowi do startu

W ROW-ie Rybnik komisarza toru Krzysztofa Okupskiego znają na wylot. Był już na 5 meczach śląskiej ekipy z rzędu. Co najmniej dwa razy (w spotkaniach z Ekantor.pl Falubazem i Betard Spartą Wrocław), zdaniem klubu, mocno dokuczał. W meczu z zielonogórzanami wychodził na tor i pokazywał innym, co i gdzie mają robić. To się nie spodobało miejscowym.

Najgorsze dla ROW-u jest to, że Okupski ma być komisarzem także na niedzielnym spotkaniu z Fogo Unią Leszno, które zadecyduje o losie Rybnika w PGE Ekstralidze. Nie trzeba oczywiście dodawać, że ROW ma raczej dosyć Okupskiego i tylko się dziwi, że ciągle wpada na tego komisarza.

A co w sprawie rozterek ROW-u mówią PZM i Ekstraliga Żużlowa. Po pierwsze wyjaśniają, że kumulacja (5 kolejnych spotkań Okupskiego z Rybnikiem), wzięła się, stąd, że dwa mecze ROW miał przełożone. Po drugie, przy wyznaczaniu komisarzy, patrzy się na gospodarza, nie na gościa, a Ślązacy wpadali na Okupskiego także na wyjazdach. Po trzecie mocno rozważano innego komisarza na spotkanie ROW - Get Well, ale ostatecznie wycofano się z pomysłu. Pole manewru było ograniczone, boi Jacek Krzyżaniak i Jacek Woźniak nie wchodzili w rachubę. Jeden jest z Torunia, a drugi z Bydgoszczy. Żużlowa centrala nie chciała snucia spiskowych teorii, gdyby doszło do jakichś kontrowersji.

Tak czy inaczej, ROW musi cierpliwie czekać na niedzielny mecz z Fogo Unią i liczyć na to, że tym razem komisarz Okupski okaże się szczęśliwy.


ZOBACZ WIDEO Ryszard Czarnecki: Ta impreza ma stałe miejsce w kalendarzu żużlowym

Czy to normalne, że Okupski jest sześć razy z rzędu komisarzem na meczach ROW-u?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (50):
Zobacz więcej komentarzy (37)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×