WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Okradli kibiców Fogo Unii! Zniknęła klubowa flaga!

Od kilku lat stało się tradycją, że leszczyńscy kibice mają możliwość podpisać się na wielkiej fladze, którą potem można zobaczyć na stadionie w meczu finałowym. W tym roku akcja została zapoczątkowana, ale szybko się skończyła, bo ktoś flagę ukradł.
Bartłomiej Ruta
Bartłomiej Ruta
/ Kibice Unii Leszno trzymają kciuki za wygraną zespołu.

Flaga wielkich rozmiarów zawisła na ogrodzeniu siedziby Radia Elka w środę rano. Kibice Fogo Unii przychodzili i zostawiali swój podpis, by w ten sposób okazać wsparcie dla drużyny w finałowych meczach. Transparent w poprzednich latach trafiał na stadion. Teraz do tego na pewno nie dojdzie. Podpisy na nim mieli złożyć dziś sami zawodnicy, ale do tego już nie dojdzie. W środowy wieczór ktoś przywłaszczył sobie wielką sektorówkę.

- Ta flaga należała do nas wszystkich, w szczególny sposób łączyła drużynę z kibicami - mówi Arkadiusz Wojciechowski, naczelny Radia Elka. - To był nasz oryginalny pomysł, którego mogły zazdrościć nam inne kluby. Pokazywaliśmy, zwłaszcza młodym kibicom, jak wspierać swoją drużynę w kulturalny, ale i też w atrakcyjny sposób. Przyjeżdżały tu całe rodziny, wyciągali pisaki i nimi wyrażali swoje emocje. Wszystkim pewnie przykro, że nam to odebrano Nie wiemy kto ją ukradł, ale flaga skradziona dzieciom jest raczej wstydliwym trofeum - dodaje naczelny rozgłośni, podkreślając, że akcja najbardziej cieszyła się powodzeniem wśród najmłodszych.

Kto ukradł - nie wiadomo. Być może również zrobił to jakiś fanatyk leszczyński będący pod wpływem alkoholu. Poszukiwanie flagi trwa.

ZOBACZ WIDEO Budowa motocykla żużlowego

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna/Radio Elka

Komentarze (68):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • eddy 0
  A bo co ? Zaporke lubie a Ciebie...tyz , wiec o co biega ?:))
  Donio Ino nie dokazuj :D
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Dama_Wraca_Na_Tron 0
  Po pierwsze nie śmieszna. Po drugie zgadzam się z Tobą. Gdyby ten śmieszny podział się skończył byłoby dużo lepiej.. 'Nasi' ultrasi to 16 - latkowie + jakieś wyjątki. Gdyby między Unia a Lechem się ułożyło byłoby ciekawiej. Chłopaki z Poznania napewno pokazaliby jak to się robi na Smoku.
  Betelguese Z ich dobrej woli ta wasza śmieszna Unia Leszno może funkcjonowac kibicowsko. Coś by sie im nie spodobało to was nie ma :)
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • UNIA LESZNO DMP 2015 0
  Tak sobie wmawiaj ;) jest właśnie zupełnie odwrotnie, nie znasz sytuacji to się nie wypowiadaj!
  Betelguese Z ich dobrej woli ta wasza śmieszna Unia Leszno może funkcjonowac kibicowsko. Coś by sie im nie spodobało to was nie ma :)
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (65)
Pokaż więcej komentarzy (68)
Pokaż więcej komentarzy (68)
Pokaż więcej komentarzy (68)