WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Wojciech Stępniewski: Trzeba podziękować senatorowi Komarnickiemu

Charytatywny bal Stali Gorzów dla Tomasza Golloba okazał się wielkim sukcesem. Podczas imprezy dla mistrza świata z 2010 roku zebrano 624 500 złotych. Inicjatywę docenił prezes Ekstraligi Żużlowej, Wojciech Stępniewski.
Marcin Malinowski
Marcin Malinowski
WP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Wojciech Stępniewski wręcza medal Matejowi Zagarowi

Podczas sobotniego balu Stali Gorzów obecnych było wielu znakomitych gości, m. in. polska młociarka Anita Włodarczyk czy Krzysztof Cugowski. Licznie stawiła się także reprezentacja władz polskiego żużla z prezesem Ekstraligi Żużlowej Wojciechem Stępniewskim na czele. - Pierwsze skojarzenie z Tomaszem Gollobem to sukces polskiego żużla w kraju, ale też międzynarodowy. Nie byłoby nas, gdyby nie było Tomasza Golloba - mówił działacz podczas charytatywnej imprezy.

Do tej pory w Gorzowie bale organizowano na rzecz Hospicjum Świętego Kamila, choć na jakiś czas porzucono nawet tę tradycję. Wobec problemów Tomasza Golloba nie zastanawiano się długo i postanowiono reaktywować pomysł.

- Trzeba przede wszystkim podziękować senatorowi Władysławowi Komarnickiemu, który jest organizatorem, gościem i fundatorem tego balu charytatywnego od wielu lat i realizuje przy tym wielkie cele społeczne. Mamy taki czas, że pomocy potrzebuje Tomasz Gollob. Myślę, że celem jest to, aby zebrać jak największą ilość funduszy, które mogą wspomóc rehabilitację Tomasza, bo jest ona bardzo droga. Etapem w Chinach rozpoczęła się ta rehabilitacja na poważnie. Mam nadzieję, że każdy następny dzień będzie dla Tomka postępem - przyznał prezes Ekstraligi.

Władze polskiego żużla cały czas mają dostęp do najnowszych informacji o polskim mistrzu. Wszystko dzięki Zbigniewowi Fiałkowskiemu. - Mamy kontakt poprzez Zbigniewa Fiałkowskiego, który jest przewodniczącym rady nadzorczej GKM-u Grudziądz i wiceprzewodniczącym Głównej Komisji Sportu Żużlowego. Został wyznaczony przez całą grupę, jako osoba kontaktowa. Myślę, że najlepiej, jak jedna osoba będzie się z Tomaszem kontaktowała i rozpowszechniała informacje. Wszyscy liczymy na pozytywne efekty pobytu w Chinach - zakończył Wojciech Stępniewski.

ZOBACZ WIDEO Falubaz przespał okres transferowy. "Za późno się zorientowali, że trzeba działać"Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy uważasz, że bal charytatywny Stali Gorzów zakończył się sukcesem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (5):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Holender 1
  Gratki z Zielonej Góry Władziu.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • zielony pagór 1
  Brawo Prezesie Władziu
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • sympatyk żu-żla 1
  P. Władysławie wielkie brawa i uznanie za to co pan zrobił dla Tomka. Podziękowania dla darczyńców.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×