WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Znamy mecze telewizyjne i obsadę sędziowską spotkań Nice 1.LŻ i 2.LŻ

W najnowszym komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego podała wykaz meczów telewizyjnych w Nice 1.LŻ. GKSŻ zaprezentowała także obsadę sędziowską spotkań w ramach wspomnianych rozgrywek i 2. Ligi Żużlowej.
Dawid Borek
Dawid Borek
WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / ROW: Lars Skupień, Kacper Woryna

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Komunikat GKSŻ:

2. Mecze transmitowane w 8. i 9. rundzie DM I Ligi

DM I Ligi - część zasadnicza
8. runda

10 czerwca (niedziela)
Speed Car Motor Lublin - Euro Finannce Polonia Piła, godz. 14:30, Polsat, Przewodniczący Jury: Marek Wojaczek
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Car Gwarant Start Gniezno, godz. 14:30, rez. tv
ROW Rybnik - Arge Speedway Wanda Kraków, bez transmisji tv

9. runda

16 czerwca (sobota)
Car Gwarant Start Gniezno - ROW Rybnik, godz. 16:15, Eleven
Przewodniczący Jury: Zbigniew Fiałkowski

17 czerwca (niedziela)
Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk, godz. 14:30 (czasu polskiego),
Polsat
Przewodniczący Jury: Dariusz Cieślak
Arge Speedway Wanda Kraków - Speed Car Motor Lublin, godz. 14:30 rez. tv
Orzeł Łódź - Euro Finannce Polonia Piła - przełożony na 17 sierpnia (piątek)

3. Obsady sędziów

DM I Ligi
7. runda

26 maja (sobota)
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź, godz. 16:15, Eleven
sędzia: Remigiusz Substyk
komisarz toru: Arkadiusz Kalwasiński
Przewodniczący Jury: Zbigniew Fiałkowski

27 maja (niedziela)
Euro Finannce Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin, godz. 14.45, Polsat
sędzia: Michał Sasień
komisarz toru: Grzegorz Janiczak
Przewodniczący Jury: Dariusz Cieślak

Car Gwarant Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk, godz. 14.45, rez. tv
sędzia: Grzegorz Sokołowski
komisarz toru: Krzysztof Guz

DM II Ligi
7. runda

27 maja (niedziela)
OK Kolejarz Opole - Stainer Unia Kolejarz Rawicz, godz. 17.00
sędzia: Ryszard Bryła
komisarz toru: Krzysztof Okupski

KSM Krosno - Stal Rzeszów, godz. 17.15
sędzia: Tomasz Fiałkowski
komisarz toru: Paweł Stangret

MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Iveston PSŻ Poznań, godz. 17.15
sędzia: Piotr Nowak
komisarz toru: Stanisław Pieńkowski

ZOBACZ WIDEO Emil Sajfutdinow: Speedway of Nations to szansa dla Rosjan

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
PZM

Komentarze (5):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • bobo2013 0
    Plan najbliższych transmisji KSM Krosno TV KSM Krosno TV
    niedziela, 27 maja 2018 r. 16:40 KSM Krosno - Stal Rzeszów KSM Krosno TV
    https://polsport.live/ksmkrosnotv
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Zimny81 1
    Mecz Gdańska z Gnieznem (mimo pogromu w Rybniku) byłby jednak ciekawszym wyborem niż nasz z Piłą. W Lublinie emocji nie będzie, Polonia zakręci się w okolicach 30 pkt. A patrząc na jazdę Wybrzeża u siebie, to w Gdańsku może coś się podzieje.
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Nightmarre 0
    ...zapomnial tylko dodac ze Start nazywa sie od niedzieli Szmacianka Gnizno :)))
    Nightmare [Komentarz usunięty]
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×